Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy nő aki tetszik de nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy nő aki tetszik de nem tudom hogy ő mit érez irántam. Amikor sokáig néz elkezd sírni amikor nem köszönök neki megsértődik és hasonlók. Elég érzelmes sokszor hozzám is bújik. Van barátja de mindig összevesznek, szóval mi legyen? Tetszem neki?

Figyelt kérdés
Szar az élet Mi legyen kavics

#Nem tudom sajnos
2015. szept. 12. 23:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Van barátja? Érzelmileg akar kihasználni és rinyálni neked, közbe megcsalni a barátját.
2015. szept. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Van barátja aki többször is megcsalta már de ezt ő nem tudja és én nem akarom összetörni,nem sokat beszélgetünk amúgy csak vannak furcsa és érthetetlen történések.Hogy kérdezzem meg tőle úgy hogy ne tűnjek nagyon rámenősnek?
2015. szept. 12. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!