Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fogszabályzóval lehet csókolozni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogszabályzóval lehet csókolozni?

Figyelt kérdés

A felső fogaimon van fogszabályzó+a szájpadlásomon van egy szájpadlás ív. Így lehet csókolozni,főleg a szájpadlásív miatt kérdezem. Mivel meg soha se csókoloztam szóval nem tudom,hogy milyen és a napokban raktak fel a fogszabályzóm. És hát van egy fiú... És attól félek,hogy ha csókoloznánk ,akkor miattam nem tudnánk.

Remélem valaki érti mire gondolok.

:)



2016. márc. 26. 17:21
 1/6 A kérdező kommentje:
A szájpadlásomon annak a cuccnak,állkapocstágító a neve.
2016. márc. 26. 17:31
 2/6 anonim ***** válasza:

Persze hogy lehet:)

Ha szereted, nem probléma...

2016. márc. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem fog fogszabalyzos csajom sokkal jobb volt ugy az egesz mint amikor mar levettek neki :D
2016. márc. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet😉
2016. márc. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

lehet simán! :DDD

jol néznénk ki :D nekem is van. szájpadiv meg volt. akkor nem volt barátom, az orális élményekrol nem tudok nyilatkozni, de a csók az ment vele, semmit nem befolyásol.

18/L

2016. márc. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Igen,lehet.:-)
2016. márc. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!