Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet fogszabályzóval csókolózni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet fogszabályzóval csókolózni?

Figyelt kérdés
ha igen akkor úgy is lehet hogy alsó és felső is van, olyan fogszabályzóm van amin kis ,,tappancsok'' vannak a drót és fogam között

2014. jan. 21. 18:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen
2014. jan. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
és fogsor nélkul? nálam ez a kérdés helyt álló lenne
2014. jan. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
lehet(tesztelve)
2014. jan. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Lehet fogszabályzóval, fogsor nélkül, de nem a leggusztusosabb. Én lemondanék inkább.A "tapancsokat"esetleg lenyeli a partner.
2014. jan. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 theluckyone válasza:
Szerintem ,igen , bar nekem csak also reszen volt, de ne izgulj .
2014. jan. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Kajaaa :) válasza:
nekem is volt fogszabályzóm és nemrég vették le......igaz ne csókolóztam fogszabályzóval de sokat gondolkoztam ezen és is :)
2014. jan. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet, csak figyelj h ne akadj a fogszabalyzoval bele a partnered szajaba, mert az fajni fog neki...(tapasztalat)
2014. jan. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem más, mint anélkül. :D Egyszer szúrtam meg véletlenül a barátomat, de azt mondta nem olyan "jajj, fáj, szúr", hanem olyan "kellemesen szurkálódó" érzés volt.. :D


17L

2014. jan. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Semmiképpen sem, mert az a vegyi anyag amellyel fel ragasztják a fogszabalyozót, ha keveredik más valakinek a nyalaval, akkor mérgező vegyi hatás jön létre, ezúton mérgező lesz.
2014. febr. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
akk azok akik irták h igen azok meghaltak :D
2014. febr. 16. 09:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!