Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudjam meg hogy szerete...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam meg hogy szeretem e a lányt?

Figyelt kérdés
Évek óta jóba vagyunk de nekem sokáig volt kapcsolatom de ő régen szerelmes volt belém. Egyszer részegen nem bírtam magammal de én szemét modón letagadtam hogy ez megtörtént. Nagyon szép lány nőies mégis laza szép az arca a szeme igéző és csak ő az egyetlen akivel tudok rendesen beszélni csak vele tudok őszinte lenni. Meghülyülök én is ha a közelében vagyok ő meg ideges lesz és szégyenlős pedig alapból egy folyton mosolygós cserfes csajszi aki mindig vicces. Mégis annyira perverzé tud tenni.

2016. márc. 27. 16:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Tölts vele több időt! Fogd meg a kezét, adj neki puszit és minden köszönésnél öleld meg. Tudod miért? Ha élvezed és várod mindig a következő ölelit, akkor bizony neked ő tetszik. Ha ezek semmi nyomot nem hagynak benned, akkor viszont csak szereted, mint barátot. És ez nem meglepő. Én is odavagyok meg vissza, egyik lány barátomért, de nem vagyok belé szerelmes. Csak régóta ismerem, konkrétan kiskorunk óta és ő nekem inkább hugi, mint barátnő. Nem vagyok belé szerelmes, ő sem belém, de szeretjük egymást. :) Igaz baráti szeretet. Ennyi. EZ! És ennél jobb nincs. Elkalandoztam, ugye? De a lényeg ott van az elején! :D És, ha gondolod, akkor próbáljatok meg járni, összejönni. :) Ha működik, akkor jó. :) Nehogy elvigye valaki előled, aztán pár hónap múlva itt sírsz, hogy mit csinálj, mert életed szerelmét ellopták előled és brühühü...! Szóval addig cselekedj, ameddig teheted. Sok sikert! :)
2016. márc. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!