Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudjam h a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam h a barátom szeret és nem csak szexet akar? Azt mondja szeret de nagyon rámenős. Már nem vagyok szűz azt se nagyon tudom mennyit várjak. Nekem nagyon tetszik és szeretem.17/L

Figyelt kérdés
2014. dec. 14. 21:24
 1/5 A kérdező kommentje:

Az első barátommal 1èv után feküdtem le. 1èv8hónapig voltunk együtt.

Normális kommenteket várok nem tudatlan okoskodást...

2014. dec. 14. 21:28
 2/5 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt ezzel a barátoddal? Meddig szeretnél várni? Hogyan nyilvánul meg, hogy rámenős, mit szól, mikor azt mondod, te még nem akarod most azonnal?
2014. dec. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Erezned kell, meghozza onnan ahogy akkor viselkedik veled amikor epp nem szexeltek. Pl kedves e, erdeklodik hogy mi van veled, csinal e kozos programot, puszilgat es olelget e csak ugy magatol, kb ezekbol lehet leszurni hogy szeret e. Az hogy ramenos az onmagaban nem jelent semmi rosszat, szereti a szexet, ennyi.
2014. dec. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mèg nem règóta csak felmerült bennem a kèrdès, igen sokszor ölelget puszilgat. Igazából nem törtènt mèg semmi olyan csak a kezèt nem tudom levenni a fenekemről :D Mindig van közös tèma, ès most is szervez programot :).
2014. dec. 14. 21:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én barátom nem csak szexet akart, de mégis már első héten legszívesebben letépte volna rólam a ruhát (oké, meg is történt). Ez az egészséges, szerintem. Talán ilyenekből láthatod, hogy mennyire találkoztok normális helyeken, tehát nem mozi vagy valamelyikőtöknél, hanem sétáltok, beültök valahova, hogy beszélgethessetek, jobban megismerhessétek egymást... De szerintem egy kapcsolat az első szexszel érik meg, jó esetben.
2014. dec. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!