Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk?! Egy lány smink vay...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk?! Egy lány smink vay anélkül?

Figyelt kérdés

Légyszi indokolt válaszod és kor.

A válaszokat előre is köszönöm!!!!☺😊☺😊



2016. márc. 28. 15:47
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsi sminkkel*
2016. márc. 28. 15:48
 2/10 anonim ***** válasza:

Smink nélkül!

Azért, mert a természetesség a legszebb.

Szolid smink még elmegy

21F

2016. márc. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Smink nélkül, mert sokkal szebb a természetes szépség

18/f

2016. márc. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Tényleg? Azt hittem hogy fordítva mert folyton mindem hol csak ilyen ágyon sminkelt lányokat látok. Az unoka nővérem is... Kecsóra jár suliba és az azért ahoz képest ahol lakók úgy enegyobb...

De még ha egy faluban vagyok ott is minden 14- fölfelé smink....

2016. márc. 28. 16:33
 5/10 anonim ***** válasza:

Nélkül.

Mert ne egy réteg vegyi anyag tetsszen, másrészt meg a lányok 90%-án csak rondít a smink.

2016. márc. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem... Köszi
2016. márc. 28. 16:35
 7/10 anonim ***** válasza:

Najo. Szerintem ez így nem igaz. Szerintem egy lány akkor szép ha kicsit fel van frissítve az arca. Full karikás vöröses lilás szem egy két piros pötty vagy egyéb bőrhiba. Szóval egy laza hidratáló, tus, pilla. Szinte láthatatlan, de mégis szép friss üde lesz az arc.

Aki azt mondja hogy a csaj smink nélkül szép na akkor beszélünk a no makeup makeupról. ez egy lány véleménye, aki minden nap sminkel(de csak kicsit) 😁😁😊

2016. márc. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kizárólag smink nélkül!

Én se értem miért kell ennyire agyatlannak lenni, hogy birka módon gondolkodás nélkül kövesse bárki a főkolompos divatot! -.-

30/F

2016. márc. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. márc. 28. 17:26
 10/10 anonim ***** válasza:
50%
lényeg h smink nélkül is szép legyen:'D
2016. márc. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!