Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok tinder? Tegyük fel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok tinder? Tegyük fel párba kerülnénk, mi tetszene nektek a legjobban ha hogy irnék rátok? Hogy kezdjek? Mert ha azt írom hogy "mizu? " az nagyon fura lenne egy idegenek. A ti érdeketek is hogy normális választ adjatok ;-) Létszi kort is írját

Figyelt kérdés

2016. márc. 29. 11:41
 1/4 donmogyoróscsirke ***** válasza:
70%
Mint pali, és legyek nagyzoló: tapasztalt pali, mondom hogy tök lényegtelen hogyan írsz rá. Ha tetszik a profilod, esetleg vannak kitöltve adatok és azok is a leánynak, akkor akár azt is írhatod hogy: szia szép vagy mint az új traktorom.. A szia mi újság és társaival nincs baj, sőt szerintem furcsább ráírni valakire valami konkrét kérdéssel.. Egy mizuval legalább megtudod milyen kedve van, és annak megfelelően is tudsz vele beszélgetni.
2016. márc. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a rendes választ, én is erre gondoltam csak nem akarom leégetni magam...
2016. márc. 29. 15:07
 3/4 donmogyoróscsirke ***** válasza:
100%
Nincs olyan hogy leégés, csak tapasztalat! Nem az az egyetlen lány létezik akivel nem jön össze a dolog. Ha megtanulsz így hozzáállni, az életben nem leszel boldogtalan a nők miatt :) Nem jött össze, jön a másik. Tapasztald ki hogyan beszélj, és kivel, kialakul majd egy stílusod, a többi adja magát!
2016. márc. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia mizu, lesz fizu?
2020. aug. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!