Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon most akarhat valamit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon most akarhat valamit tolem? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Van egy srac, akivel lassan egy eve kavartam egy honapot, es majdnem ugy volt ossze jovunk, de egyszer csak nem irt, meg levegonek nezett es megszunt minden kapcsolatunk. Es par honappal kesobb vissza hallottam, hogy durvan kibeszelt. Es ket-harom hete egy tarsasagba keveredtunk es ujra tok joba lettunk (de semmi kavaras). Es az utobbi ket talalkozasnal szinte csak velem foglalkozott, meg bokdosott, meg csiklandozott, es mikor elment ket puszit akart adni, de nem hagytam , es csak rohogott..

2016. márc. 29. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak jatszik veled...Ne legyel naiv,probald tartani vele a 3 lepes tavolsagot,nehogy ossze torje a szivedet..Hidd el en mar nekem volt ilyen es en csak jot akarok neked:)
2016. márc. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én pofánvágnám ès kiröhögnèm csak hogy érezze a törődést.

De te szerintem ne keresd a társaságát. Legyen benned annyi büszkeség. ;) Majd megkapja ő a magájét a többi lánytól . Aztán majd rájön idővel mit halasztott el csak akkor lègy erős.

2016. márc. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi, valoszinuleg igazatok van! :)
2016. márc. 30. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!