Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarhat valamit tolem a tanarom? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
en 14/L o 22/F mindig mellem ul ha orakra bejon az utcan is mindig simogatja a vallam es viccelodik es a folyoson is mindig leszolit. akiket tanit azok azt mondjak hogy szemet veluk. de velem tok aranyos mindenben segit.amugy tesitanar. segit nyujtani meg ilyesmi. es kicsit nekem is bejon

2015. febr. 26. 06:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
29%
Próbálj, ammennyire lehet távolságot tartani tőle. egy tanár lehet jófej, de ne koslasson folyton egy diákja után, mert az már nem normális. Van pár hapi, aki csak a szexre megy, és mi lenne jobb egy fiatal csajnál? hát egy tapasztalatlan szűz csaj. aki 14 évesekkel flörtölget, az egy pedofil. az h neked bejön, nem fura, hiszen amúgy fiatal a srác és sok diák lesz szerelmes a tanárába. mindenesetre én nem javaslom h komolyabban benne legyél a dologban.
2015. febr. 26. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 bandi6891 ***** válasza:
33%

sajnálom de nem pedofil,ezt marha rosszul tudod,olvasgassál többet.


Akarja a fiatalságod,a vágyak rendben is vannak,de az ilyen miért tanít?Főleg testnevelést.


Segít nyújtani mi?Az ilyen szerintem szobán is szeretne segíteni nyújtani tiniket meztelenül.


Tényleg legyél vele távolságtartóbb,nehogy egyszer a feneked simogassa meg,gondolom nem éreznéd jól magad,főleg az iskola nem az a hely ahol ezt kell intézni.

2015. febr. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Hát lehetne annyi tudása hogy távolság tartobb legyen!

Hogy az ilyen kis csitrik ne tudjanak többet belefantáziálni mint ami van.

Szemez velük. Alapvető hogy beszélgetésnél a másik szemébe nézünk!

2015. febr. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A legfőbb probléma az, hogy sokan pár kedves szó után már messzemenő és torz következtetéseket vonnak le.

Egyszerűen kedvel téged. Ami mondjuk ha kivételez is veled, akkor valóban tanártól nem szép dolog, de ennyitől még nem kéne a dugni akaró macsót beleképzelni.

Legalább is nem feltétlenül. Ha valaki egyszerűen csak kedveli a társaságodat (mert egy 22 éves simán megtalálhatja a közös hangot egy érettebb gondolkodású 14 évessel), az ugyanígy fog viselkedni.

2015. febr. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
20%

Hasonló helyzetbe voltam Én is csak nekem anno a gyakorlati helyemen volt ilyen Én 17 vagyok a pali most 31sokan azt mondják a pali pedofil de nem!

Én vagyok elég érett ahoz hogy mindent amit ő várt egy flörtöléstől egy kapcsolattol vagy csak 1 éjszakátol várt teljesiteni tudjam...

Sokat beszélgettünk,közelálltunk egymáshoz simogatás melon kívüli találkozások...de távolság tartás...

majd egy pillanatban mikor a főnökünk félre hivott minket és megkérdeztem mi van köztünk és félénken,bizonytalanul mosolyal az arcunkon kijelentettük hogy semmi elkezdett nevetni hogy a pasinak a kolégái (a feletteseim) mind arrol beszélnek hogy több van köztünk ekkor egymásra néztünk vettünk egy nagy levegőt és vissza mentünk melozni mondanom se kell 10 perc se telt el de megint ott voltunk egymás melett nevettünk és beszélgettünk...

kimentem cigizni és a főnök utánam jött és mondogatta hogy, csak ugy vibrál a levegő kettőnk között és nagyon szépek vagyunk együtt ekkor már nem akartam magyarázkodni elmondtam a főnökömnek higy szerelmes vagyok de félek ő nem igy érez...

majd kicsit beszélt a fejemmel hogy a pali soha egy lánnyal sem viselkedett igy ugyhogy hajrá ő drukkol nekem..

vissza mentünk az üzletbe és elmentem ebédezni ekkor a srác utánam jött rám mosolygott átölelt a szemembe nézett és azt mondta,hogy nem kell félnem és megcsokolt...

azota együtt vagyunk ennek már 9 honapja .... de Én szakmát váltottam és nem dolgozunk már együtt! :)

De minden nap orákat töltök bent a cégnél vele és a főnökével...


Én nem akarok ezen soha változtatni..

De tudd hogy Te még kiskorunak számitasz és csak 16 éves korodtol létesithetsz sexuális kapcsolatot bármelyik korosztályal...

de ha köztetek tőrténik valami és kiderül az az állasába kerülhet...


Gondold át jol... de szerintem ha olyan érett vagy akkor le tudsz vele ülni és tisztázni a dolgokat!! :)

Szv vigyázz és tisztázd a dolgokat!

2015. febr. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
#5: a 16-ot rosszul tudod, ne terjessz butaságot.
2015. febr. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

#6

Jol tudom keress rá a neten!! :) én is ott olvastam a sogornő pedig ügyvédbojtár ha tudod mit jelent az... szv olvass utána!

2015. febr. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Sógornő adja vissza szépen a diplomáját.
2015. febr. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

#5-ös nem akarok szellemi párbajt vivni fegyvertelennel, de....

Azt irod "bármely korosztály"!

Ez eleve butaság! Legalább ne hangoztasd, hogy ügyvédbojtár! Tudom mit jelent.

Ha utána nézel olvasd végig! Ne akadj el 16 évnél!

Annak idején valóban 14 és 16 volt az elhatároló évszám.

De nézzetek már utána! Ne a Csemeghy kódexben. A rokonodnak tudnia kell az mi!

Mit kezdtek a 1,5-2 éves jogszabállyal, hogy 12. életévét betöltöttel 18. életévét be nem töltött személy létesithet szexuális kapcsolatot?

2015. febr. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"De tudd hogy Te még kiskorunak számitasz és csak 16 éves korodtol létesithetsz sexuális kapcsolatot bármelyik korosztályal... "

"Jol tudom keress rá a neten!! :) én is ott olvastam a sogornő pedig ügyvédbojtár ha tudod mit jelent az... szv olvass utána!"


Attól, mert sógornőd ügyvédbojtár, te még nem fogod tudni a jogszabályokat.

Én meg informatikus vagyok, d ettől a sógorom még nem fog érteni az Apache szerver konfigolásához.

Ha meg tőle hallottál ilyen marhaságot, akkor sógornőd bizony soha nem lesz ügyvéd.


De lásd, interneten is kikerestem, csak a te kedvedért:

Szexuális visszaélés

198. § (1) Az a tizennyolcadik életévét betöltött személy, aki tizennegyedik életévét be nem töltött személlyel szexuális cselekményt végez, vagy ilyen személyt arra bír rá, hogy mással szexuális cselekményt végezzen, bűntett miatt egy évtől öt évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

(2) Az a tizennyolcadik életévét betöltött személy, aki tizennegyedik életévét be nem töltött személyt arra törekszik rábírni, hogy vele vagy mással szexuális cselekményt végezzen, három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

(3) Ha a sértett az elkövető hozzátartozója vagy nevelése, felügyelete, gondozása, gyógykezelése alatt áll, illetve az elkövető a szexuális visszaélést a sértettel kapcsolatban fennálló egyéb hatalmi vagy befolyási viszonyával visszaélve követi el, a büntetés

a) az (1) bekezdésben meghatározott esetben két évtől nyolc évig,

b) a (2) bekezdésben meghatározott esetben egy évtől öt évig

terjedő szabadságvesztés.

(4) Az a tizennyolcadik életévét betöltött személy, aki tizennegyedik életévét betöltött, de tizennyolcadik életévét be nem töltött személlyel a vele kapcsolatban fennálló hatalmi vagy befolyási viszonyával visszaélve szexuális cselekményt végez, három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.


Forrás: [link]


Az bizony 14. életév, és mivel a hatalmi visszaélés esete nem áll fenn, ezért semmiféle büntetést nem kapna, még ha szexelnek, akkor sem.


Az persze más kérdés, hogy ettől függetlenül az iskolából eltávolíthatják a tanárt, ha ez kiderül. NEm kell ahhoz bűncselekmény.

2015. febr. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!