Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Randi volt vagy csak egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi volt vagy csak egy szimpla találka? Kérdezzek vagy ne?

Figyelt kérdés

Van egy srac akivel mar regota tudtunk egymasrol, viszont beszelgetni kb 3 honapja kezdtunk el ezalatt 2x talalkoztunk es ajh olyan rendes volt az elso talinal mondta, hogy nincs kedve most az emberekhez de velem megis ki jott akkor ez jelenthet valamit? Ha minden igaz a heten fogunk ujra talalkozni kerdezzek ra? Vagy az gaz lenne? 2evvel idosebb nalam volt mar komoly kapcsolata is es tenyleg nagyoon rendes srac de van egy olyan erzesem, hogy csak jatszani szeretne velem..Help?!

17/l



2016. márc. 29. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt szerintem megkérdezheted, hogy: Akkor ez most egy randi? :) (A smile nem azért van ott, mert boldog vagyok, hanem azért, hogy mosolyogj. Az javít a dolgon. Asszem...)

Sok sikert.

2016. márc. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ezt szerintem érezni is kell.. De sokat nem változtat a dolgon, úgyis rájössz idővel.. én nem kérdezgetném.
2016. márc. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!