Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá hogy be...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá hogy be vallja az érzéseit? 15/L

Figyelt kérdés
Hát van egy fiú lassan 7 hónapja írunk. Es nagyon ki jövünk egymással, sokat írunk. Es többször is segített, vagy ha szükségem volt rá mellettem volt. Nagyon vonzódom hozza. Es néha o is el szólja magát. De nem tudom ra venni hogy be vallja az érzéseit.

2016. márc. 30. 00:28
 1/7 gnoomage ***** válasza:

TE JÉZUS ISTEN, 7 KIB*AS*ZOTT HÓNAP ALATT NEKED NEM JUTOTT ESZEDBE BEVALANNI?!!!


De most komolyan, mi a halálra vársz?! Vagy talán pont amiatt ami miatt te nem teszed?! NA UGYE, EGYSZERŰ A VÁLASZ...


Ha ennyire vonzódsz hozzá és már élő papírzsepinek is használod akkor valld be te is talán el is indul valamerre a kapcsolatotok...

2016. márc. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Addig vársz amíg egy szép napon megismer valaki mást és elfelejtheted.
2016. márc. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
szerintem állj oda és kezd el neki mondani mert tényleg igaza van az előttem szólónak mikor azt hiszed hogy van időd akkor tévedsz. És vicces hogy igazából pont ugyanez van velem is és én neked mondom olyan könnyen hogy csináld ezt.... pedig tudom hogy milyen nehéz.... :)
2016. márc. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
bizony erre csak az a megoldás, amit a többiek írnak. ha a srác nem lép, akkor neked kell, különben lehet, hogy nem lesz semmi és az sokkal nagyobb veszteség, mint hogy nem a fiú kezdeményez...
2016. márc. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De mikor el kezdek erről kicsit jobban beszélni mindig azt mondja hogy aki érez valamit az meg mondja... Vagy témát vált
2016. márc. 30. 18:48
 6/7 anonim válasza:
Nehéz megtanulni,hogy az igekötőket egybe kell írni a szóval??
2016. márc. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 gnoomage ***** válasza:
Akkor bukta...
2016. márc. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!