Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek összességében...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek összességében a figyelemesebb, csendesebb pasik jönnek be vagy inkább a társaságközpontű, kissé egoista, de külsőleg megnyerőbb?

Figyelt kérdés

2016. márc. 30. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Első😍😍
2016. márc. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Természetesen az első variáció. :)
2016. márc. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Inkább a csendesebbek.
2016. márc. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor már három lánynál nyert ügyem lenne :P
2016. márc. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek, nekem a 2. Jon be jobban, es en se ertem miert. :D
2016. márc. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A kettő együtt:D Szóval csendesebb, de mégis társaságközpontú és külsőleg megnyerő:)
2016. márc. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A második..férfiasabb szerintem. 16L
2016. márc. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Fanni27 ***** válasza:
A kettő közötti szakasz :)
2016. márc. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nem kell, hogy "nagydumás" legyen. Inkább a megbízhatóság és a kedvesség számít. Legyen tiszta, ápolt, de nem üresfejű piperkőc divatmajom. Aki valóban intelligens, az nem nagyképű és nem néz le másokat az eszük miatt, mert tudatában van annak, hogy erről sem ő, sem a kevésbé szerencsések nem tehetnek. Adott, nem több, nem kevesebb. Az egoizmus ehhez hasonló szerintem. Érje föl ésszel, hogy ha meg akar hódítani, ne önmagával legyen folyamatosan elfoglalva, hanem nekem tegye a szépet! :) És akkor se szálljon el, ha már nyeregben érzi magát. Nincs szükségem egy beképzelt, önző bájgúnárra. Persze 16 évesen még én is a "menő srácokra" buktam. Idővel okosodik az ember. :)


Meg fogod találni a megfelelő lányt, csak keresni kell. :)

2016. ápr. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!