Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, ti mit néztek meg egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit néztek meg egy lányon külsőleg első blikkre, milyen érzéseket kelt bennetek egy minden szempontból gyönyörű nő vagy az a lány, akibe szerelmesek vagytok?

Figyelt kérdés
A biosz kutatásomhoz kell a válasz,tehát komolyan várom a válaszokat.Felőlem fogalmazhattok sikamlósan,ha úgy tetszik,de az igazat kérem.Milyen testi és lelki reakcióitok vannak?

2016. jan. 6. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
63%

Én legelső sorban az arcát nézem meg legelőször egy lányon, ezen belül is a szeme a legelső. Ha tetszik az arca, szóval szép letisztult, természetes, akkor megnézem a testét ( a domborulatokat), majd az öltözködését.


Akibe szerelmes vagyok, mindig egy kellemes "bizsergető", megnyugtató érzést vált ki belőlem.

2016. jan. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Először is az arcát, haját. Aztán a lábait, az öltözködését (ha rockeres az nálam +pont :D) illetve úgy összességében a stílusát,összképet. Aztán jöhetnek a mellei és a feneke, de akinek szép lába vannak annak általában a fenekével sincs gond.
2016. jan. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Dettó ugyanaz, mint amit az 1. Irt :)
2016. jan. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%
Telefonrol irok szoval nem lesz ekezet elore is bocsi!:) Szamomra ez igen helyzet fuggo milyen kedvem van eppen kikkel vagyok mit csinalok van hogy hatulrol latom meg szoval ez igy eleg komplikalt de az elso es legfontosabb az az arc ha ugy nezegetem a lanyokat, noket mint esetleges baratno akkor mindenkepp az arc a legfontosabb a szemei a szaja a fogai(!) aztan az apoltsag a haja szine(imadom a terneszetes voros lanyokat) aztan odafigyelek a kisugarzasara hogyan reagalja le a dolgokatesetleg dumasabb vagy visszahuzodoabb-e a feneket(nagyon fontos hogy legalabb egy picit legyen jo feneke a lanynak) a magassagat(alacsony lanyok*-*) es ha kozelebb kerulok hozza akkor az illata:) az hogy milyen erzeseket valt ki belolem azt igy nemhiszem hogy letudnam irni sot meg magamnak sem tudom megfogalmazni mikor latok egy gyonyoru lany akkor mindig mas mas erzeseket valt ki belolem szoval szerintem ennyi remelem tudtam segiteni:)
2016. jan. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
63%

Alap esetben az arca. De egyébként úgy az egész alakját, főleg láb. Aztán fenék. Valahogy a mell nálam mindig mellékesebb volt. De nekem egyébként a vékony lányok jönnek be, vékony lábakkal, kicsi és formás mellel, fenékkel, lapos hassal (tehát vékony). Arcot leírni pedig képtelenség, bár az alakot meghatározni is nehéz :)

A telt lányokat nem szoktam nézegetni. Bocsi, ha megsértettem vele valaki! Tehát alapból van egy úgymond "szelektálás"

Kellemes érzés, de legtöbbször zavarba is jövök, társalgás meglehetősen nehéz nálam :/ Az első alkalom főképp, de ha ismerem akkor nincs vele különösebb gond, de mégis másabb :D

Illetve még alig bírom levenni a szemem róla, valahogy akarva akaratlanul is rá-rá pillantok. Bámulni nem szoktam senkit, valahogy azt kellemetlennek érzem.

Testi pedig egyértelmű, sokszor kellemetlen. Nem maga a reakció, hanem ha olyasmi nadrág van, stb... érted :)

Mivel zavarban vagyok, izgulok, így fokozott izzadás.

De volt már eset arra is, hogy nem az arca, hanem pl. a szeme fogott meg, és egyszerűen... áh gyönyörű :) Valahogy tényleg nehéz nem oda nézni (de arcra sem volt csúnya), vagy az alakja, pl lábai. Párkapcsolatnál az arc mindig fontos szempont szerintem, sőt a legfontosabb.

Meg első pillantásnál persze függ a szituáció. Nem mindegy, hogy hogy pillantom meg, lehet csak jóval később látom az arcát, ha pl. háttal áll nekem a buszon, vagy bárhol máshol.

2016. jan. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!