Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet befolyásolni az emberi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet befolyásolni az emberi érzelmeket ennyire?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik viszont neki nem kell pasi, mert a tanulásra szeretne koncentrálni elsősorban. Fel lehet benne még is ébreszteni a szerelmet/vagyakozast egy kapcsolat iránt?

2016. márc. 30. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Uh. "A tanulással kell foglalkoznia" hagyjuk már. Én ezt a fajta "lekoptatást" 3éve alkalmaztam, és semmi értelme. (Poénos már-már)

19/L

2016. márc. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az elsőnek van igaza, barátom. Sajnálom, de úgyfest lekoptatott.
2016. márc. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ugye te okosab vagy és te könyeben elmagyaráznád neki :3
2016. márc. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
amugy meg ha nem akar miér keres ilyen okokat miért nem mondja hogy nem? így szegény gyerek megvárja még vége a sulinak és ujra megy utánad xD
2016. márc. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előzőknek igazuk van. Kifogást keresett.És nincs annyi gerinc benne, hogy az igazat mondja meg.
2016. márc. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Lehet igazatok van de.

Tényleg tanul rendesen és kitűnő meg orvos akar lenni és nem közeledik más felé

2016. márc. 31. 19:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Na akkor erre neked egy példa. Ugyanígy jártam. A csaj amúgy most építészmérnökin van. Egy darabig fűztem aztán ugyanezzel a tanulásos dologgal lekoptatott. Két hét múlva meg összejött egy más pasival. Attól amiért orvosnak készül, az nem azt jelenti, hogy annyira rendes hogy közölje az igazat.Diploma önmagában nem minősíti az embert.
2016. márc. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!