Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért túrnak a hajunkba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért túrnak a hajunkba egyfolytában a fiúk, ha meglátnak egy lányt?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 1. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Keresik a bolhát.
2016. ápr. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem inkább tetvet akartál írni?xDD
2016. ápr. 1. 17:16
 3/8 anonim ***** válasza:

Hogy a szemükbe tudjanak nézni, azért söprik félre a hajukat.

De sajnos nem így van, azért mert ez az új divat és azzal, hogy beletúrnak a hajukba felhívják a lányok figyelmét.

2016. ápr. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én ha meglátok egy jó csajt, kb reflexből megigazítom a hajamat, mert, habár azt se tudom róla, hogy ki az, és sosem fogom megszólítani, de valahogy mégsem akarom, hogy hülyén nézzek ki, ha rámnéz. Másnál nem tudom, hogy ez van e de nálam igen. Tudom hogy elég wtf
2016. ápr. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm a válaszokat :)
2016. ápr. 1. 23:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Figyelemfelkeltés...gondolom. Ha meglátok egy jó pasit én is beletúrok a hajamba :D
2016. ápr. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
:D
2016. ápr. 4. 15:22
 8/8 anonim ***** válasza:

A mai fiúk így próbálnak figyelmet felkelteni, vagy csak szimplán viszket a fejbőrük.

Bezzeg az én időmben az én hajamat tépkedték, de azt nem olyan finoman, mint most a sajátjukat.

Ez egy jó szokás lányok, ne hátráljatok meg.. És ne várjatok a pasira, mert abból az lesz, hogy kikasztráltatja magát az unalomtól. Tessék odamenni a viszketeg fejbőrühöz ésvinni neki egy head&schoulders terméket, ezzel elkezdve egy kapcsoltatot. És ha majd dobni akar, ne engedd el, kövesd mindenhová.

Puszi, én így pasiznák ha fiatal lennék, már nincs értelme, csak ha meghal az öregem.

2016. máj. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!