Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátommal összevesztünk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal összevesztünk lassan 4 napja nem beszélünk, mi lesz most?

Figyelt kérdés

sziasztok!Az a helyzet, hogy a barátommal összevesztünk. Nem halálos de olyan dolgot tett ami nekem bántó volt, ebből kifolyólag én is csúnyákat vágtam a fejéhez bunkón beszéltem vele és ő is bunkón elküldött. megmondtam hogy felejtsen el most mert pár napig nem óhajtok vele találkozni, mert bocsánatot sem kért és nem értette meg mi esett rosszul.

azt vártam hogy majd keres hogy helyrehozzuk stb, de már 3-4 napja nem keres engem, és úgy érzem írnom kéne neki v vmi, de túl nagy a büszkeségem mert tudom jól hogy ő volt a főbunkó ás az egész okozója. mégis azt bizonygatta h neki a pasinak van igaza én hülye vagyok és hisztigép.

nagyon rosszul érint a dolog, napok óta sírok, és félek hogy szakit velem.. ugyanis ilyen még eddig nem volt hogy összevesztünk és napokig nem beszéltünk volna, mindig ő kezdeményezett. de most semmi ezért félek h komolyan baj lehet pedig nagyon szeretem és nagyon összeesnék ha elhagyna.. félek mivan.

nekem kéne írnom még akkor is ha nincs igaza? jól esett volna ha keres a napokban.. vagy legalább látnám h teper értem de semmi..és úgy érzem nem vagyok neki elég fontos, nem eléggé szeret vagy talán nem is szerelmes.. néhány barátnőmnek sőt egy fiú haveromnak is elmeséltem a történteket mindenki kiakadt h a barátom volt a bunkó, levannak döbbenve h nem keres éa a bnőim ilyeneket mondtamh az ő pasijuk sose viselkedne így, és nagyon összevagyok most törve.

írjak a barátomnakh mivan? nagyon hiányzik és nem akarom h ilyen miatt durva összeveszés legyen vagy akár szakitás..

félek h a sok veszedelem miatt elege lesz rájön h nem ez kell neki és elhagy

fél éve járunk

18L barátom 20f


2016. ápr. 1. 22:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem bunkó...

Azt mondtad nem óhajtasz vele találkozni.

Lehet megbánta amit tett de nme akar írni mert fél hogy haragszol. Írj neki hogy ,,Szia. Bocs hogy jobban kiakadtam mint kellett volna" azt utánna ha semmi baja nincs valami olyasmit fogsz válaszul kapni hogy ,,nem. Te ne haragudj hogy ilyen bal*@sz voltam..."

Stb.stb.


Megoldva.😊

2016. ápr. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
fogalmam sincs, így láthatatlanban nem tudom magamat a helyedbe képzelni, viszont szerintem se neked kéne felvenni vele a kapcsolatot újra hanem neki. Ha pedig ő volt a bunkó akkor meg még is miért te keresd?
2016. ápr. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Amúgy neked kéne írni.

Ő csak betartja azt amit mondtál neki. Nem óhajtasz vele találkozni.


Mi veszekedés témája?

2016. ápr. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
te mondtad neki, hogy ne keressen, o meg " szotfogad"..... mondjuk, ha nagyon aggasztana a helyzet, akkor valoszinuleg a nyomodban loholna, csak hogy megbocsass neki. valoszinuleg o nem erzi ugy, hogy o lenne a hibas. ird le mi volt szerintem.
2016. ápr. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az összeveszések képlete:

A: B bunkó volt

B: A bunkó volt

Ez alapján szerintem érthető B miért nem keres A t ha még ráadásul itt az interneten is szidja.

2016. ápr. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azért egy veszekedéshez probléma is kéne, nem? így hogy a faszba döntsem el mi legyen a válasz: A, ő volt bunkó

B, te voltál a bunkó C, mindketten bunkók voltatok D, már elfelejtett és másik lánnyal kever E, megszoptad F, szóval akkor mi is a probléma?

2016. ápr. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
reméljük helyesen dönt és egy olyan lányt választ aki egy hangyányit érettebb, mint te
2016. ápr. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
miért ne lennék érett?
2016. ápr. 2. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!