Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon összevesztünk a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon összevesztünk a barátommal. Valaki megosztaná velem a tapasztalatait?

Figyelt kérdés
Az egésznek annyi a lényege, hogy nagyon szar napja volt és elolvasta amit írtam neki, de nem válaszolt. Erre megjegyeztem, hogy jó ne válaszoljon, de nem értem most miért haragszik rám, stb. stb. És teljesen rám támadt ezek után, hogy én miért nem bírok ki egy hetet nélküle és irtó csúnya módon beszélt velem, amit ezelőtt soha nem tett. Azzal zárult az egész, hogy majd talán beszélünk és gondolkozzak el én is. Nem értettem hogy min, de azóta sem beszéltünk. Nem keres, a telefonja ki van kapcsolva és én eddig biztos voltam benne hogy nagyon szeret, de most teljesen elbizonytalanodtam. Mit gondoltok, mi fog kisülni ebből? Én életemben először szerelmes vagyok, és nem akarom elveszíteni őt.
2015. nov. 22. 18:36
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Nekem az egyik barátnőm csinálja ezt, nem tudok mindig visszaírni, mert dolgozom, most költözünk és tanulok is, szó szerint kiborul, ha nem írok vissza rögtön, azt hiszi, kerülöm. Pedig csak arról van szó, hogy sok dolgom van, csak este érek rá. És igen, néha idegesítő, már sokszor mondtam, hogy nem tudok rögtön válaszolni:) Szóval ne idegeskedj, hagyj neki levegőt, mert ha megunja, elküld! Azt ne várd meg!
2015. nov. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

"Én életemben először szerelmes vagyok, és nem akarom elveszíteni őt."


Ezt általában mindenki elköveti az első szerelemnél. Nagyon rátelepszel, nem hagysz neki privát szférát. Persze ilyenkor az ember minél többet szeretne a másikkal lenni, de sokszor ez generálja a veszekedéseket. Anno mikor először voltam szerelmes, és nem hagytam békén a barátnőmet, ő is ideges lett néha. Próbálj kicsit visszavenni, és ezt a "jó, ne válaszolj" dolgot pedig felejtsd el.

Ettől persze még nem kellett volna úgy beszélnie veled, ahogy beszélt. Lehet stresszes napja volt, azóta pedig próbál megnyugodni.


29F

2015. nov. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És szerinted nem éppen most fog elküldeni, csak még gyűjti hozzá az erőt? :(
2015. nov. 22. 18:44
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Biztosan te is türelmetlen voltál,és nem olyan stílusban írtál neki,ahogy kellett volna,DE...Mindenkinek jár annyi tisztelet,hogy ha eddig válaszoltak arra,amit ír,akkor ezután is így bánjanak vele.Ha eddig nem beszéltek flegmán vele,akkor most sem,ne rá zúdítsák,ha problémájuk van.Eltűnni és kikapcsolni a telefont kicsit gerinctelen dolog az én szememben.Még várj egy kicsit,mondjuk holnapig,és ha nem jelentkezik,elkönyvelheted magadban,hogy itt leginkább te vagy az,aki szerelmes.
2015. nov. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Mikor még távkapcsban voltunk barátommal akkor mi is hétvégenként találkoztunk.Volt olyan hogy vmi miatt elmaradt a tali,pl munka jött közbe de csak egy két alkalommal.Ha sz.r napja volt vagy mondjuk nekem akkor is mindig hívtuk,kerestük egymást és ez sosem okozott problémát.Ha nem ért rá később írt vagy hívott. Mit írtál neki amúgy? Inkább ő gondolkozzon el,ha ekkora paraszt volt. Lehet lehiggad és bocsánatot kér,de az nem jó jel ha ilyeneket csinál.
2015. nov. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
nem hinném, szerintem egyedül akar lenni, én is ki szoktam magam kapcsolni ha felhúznak. Nyugodj meg, ne irj neki, majd ha ő ír neked, kérj elnézést! És nugi, nem azért nem keres, mert utál! :)
2015. nov. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
5-ös vagyok,de csak akkor kérj elnézést ha ő is :P
2015. nov. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35%

"Én életemben először szerelmes vagyok, és nem akarom elveszíteni őt."


Hulye pi csa.

2015. nov. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném hogy szakítani akar, csak egy picit meg akar "ijeszteni", hogy vedd észre, hogy nem tud, nem akar mindig ugrani ha írsz neki.

A "jó ne válaszolj, de nem értem most miért haragszol rám" helyett inkább érdeklődni kell hogy mi a baj, segíthetsz-e vagy csak humorral elnyomni a feszkót. Mindenkinek vannak rossz napjai, ezt tolerálni kell :)

2015. nov. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a supportot, nagyon kedvesek vagytok! Mindenkit felpontoztam. :))) Még azt is aki azt írta hogy egy hülye pi csa vagyok. :D Végül felhívtam most, és azt mondta hogy azért nem írt és nem keresett mert félt hogy még haragszok rá és elküldöm a francba. :))
2015. nov. 22. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!