Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/lányok! Ez mit jelenthet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok! Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Van egy lány osztálytársam, nagyon jól néz ki, de sosem beszéltem még vele. Egyik éjjel vele álmodtam, hogy hátulról átkarolom, és ahogy betakar a szőke haja. Egy röpke álomkép maradt meg, de nagyon mélyen. Tényleg jól néz ki, tetszik, de sosem mertem kezdeményezni, mert neki van saját baráti köre, elvan ő is én is. És sosem volt oyan helyzet hogy tudtam volna beszélni vele 2 szónál többet. Ilyen helyzetekben mindig izgulok, osszevissza mondok néha dolgokt, na mindegy.

Mit tanácsoltok?

16/F



2016. ápr. 1. 23:50
 1/1 anonim ***** válasza:
94%

Ne feltétlen vele kezdj először, beszélj sokat olyan lányokkal, akik nem tetszenek, vagy nem annyira, próbáld az ő társaságukat keresni.

1. Így gyakorlod, hogy kell lányokkal beszélni, megszokod a társaságuk.

2. Ha egy lány látja, hogy egy fiú sok lánnyal beszél, akkor általában jobban érdeklődik.

2016. ápr. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!