Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 13-17 éves fiúk nektek milyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13-17 éves fiúk nektek milyen lányok tetszenek? (Pl. :testalkat, arc, belső tulajdonságok, haj)

Figyelt kérdés

2016. ápr. 1. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

vékony, sportos, karcsú lányok

nekem a szép arcúak, igényes csajos külső.

haj az hosszú szőke, szőkésbarna esetleg barna.

belsőleg kedves aranyos figyelmes odaadó szeretetteljes :)

2016. ápr. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%
vékony, karcsú, 40-50kiló max és 160cnetinél ne legyen magasab, arca személyisége bejöjjön, imádjon szexelni velem nagjyából enyi
2016. ápr. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Legyen csecses formás popsi hosszú fekete haj szolizott bőr nagy szemek

Öltözködjön nőiesen pl miniszoknya magassarkú v kivágás alapkövetelmény

Szeressen táncolni mulatni bulizni legyen vad és szenvedélyes

2016. ápr. 1. 22:16
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem ez a véleményem de úgy látszik egyedül vagyok
2016. ápr. 1. 22:17
 5/7 anonim ***** válasza:

180-185 cm,90 kg vörös vagy esetleg fekete rövid haj,(bár nekem tetszik a színes is)

Szeretem,ha van mit fogni egy nőn!

És ha lehet a feneke legyen nagyobb...almaszerű

Belsőleg legyen: akaratos,domináns,vezető egyéniség,de ezek mellett szeretnivaló:)

2016. ápr. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
180 vekony, barna haj, egyedi arc, aranyos mell, formas aranyos fenék, jol oltozik, izmos comb. Belsore ne legyen p1csa viszont legyen szerény kb ennyi
2016. ápr. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

175cm kicsit teltebb alkatú, barna hajú, nagyon sötét barna nagy szemű, telt szájú, ne fesse ki a szemöldökét olyan borzalmasra:D

Humoros kicsit csúnyán beszélő (de humorosan csúnyán), érzékeny de ne hisztis, laza gondoskodó csajszi akinem a pénzre megy és nem kell neki minden vadonatúj iphonebol 3, sminkelje magát de ne túl (ne legyen 4kilo alapozo az arcán és ne 3szemöldökceruzát használjon el reggelente )

2016. máj. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!