Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miert elfogadottab...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miert elfogadottabb az, hogyha egy kapcsolatban a fiu az idosebb?

Figyelt kérdés
Mindig azt hallom, hogy milyen gaz, ha eg lany egy nala fiatalabb fiuval jar. Ellenben ha egy lany nala idosebb fiuval ja, akkor az meg nagyon meno es kiraly... Miert van ez?

2016. ápr. 3. 11:32
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem az egyik se gáz csak ha túl sok az év külömbség az a fura.Nem gáz ha fiatalabb a fiúja 1-2 évvel!
2016. ápr. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Bocsi az lemaradt hogy 17/f vagyok!
2016. ápr. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Talán valami evoluciós ok? :D Passz ez olyan mint hogy az alacsony lányok (meg úgy általában a lányok) a magas fiúk mellett biztonságban érzik magukat. Mintha ezen múlna :D Ismerek én nálam alacsonyabb fiút (172cm vagyok) akivel teljesen nyugodtan sétálgatnék éjjel nem túl biztonságos helyeken, meg olyan nálam magasabbat is aki esküszöm gyengébb mint én, pedig ahhoz már tehetség kell (kupakokkal is meggyűlik a bajom sokszor :D)


Másrészről, abban lehet valami, hogy a lányok hamarabb érnek (agyilag) szóval az idősebb fiúkkal jobban kijönnek. De erre is van rengeteg ellenpélda. 16/L

2016. ápr. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezt én sem igazán értem. Személy szerint engem nem zavar ha valaki fiatalabb nálam. Én amúgyis elég gyerekesnek érzem magam, ezért lehet, hogy egy 1-2 évvel fiatalabb fiúval sokkal jobban érezném magam.
2016. ápr. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek az az oka, hogy a szexualitásnak elsődlegesen a szaporodásban van szerepe. Ahhoz, hogy az aktus megtörténjen pedig elég, ha csak a férfi akarja, amihez nem árt ha szép teste, arca van a nőnek, amihez szinten nem árt, ha a nő fiatal. Ne feledkezzünk meg arról sem, hogy az őskorban, amint ivarérettek lettek a fiatalok el is kezdték használni a micsodájukat, és tudjuk, hogy a lányok hamarabb érnek.


De én sehol nem hallottam, azt hogy ez menő lenne.

2016. ápr. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Szerintem ritka az, ha egy fiú korábban érik az átlagtól, és ezért gyakoribb, hogy a lány fiatalabb. De elő fordul fordítva is, csak ehhez a legtöbben nincsenek hozzászokva, és ezért furcsálják. Szerintem nem számít a kor, ha egy szinten van agyilag mindkét fél.
2016. ápr. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Fruzs33 ***** válasza:
Az érettségi szintek miatt,ennyi
2016. ápr. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha idősebb vagy akkor nem feltűnő. A szüleim közt is van másfél év és anyukám az idősebb. Ez egy ilyen buta gyerekes valami hogy ciki ha a barátnőd az idősebb. Pedig nem az. Jobb mintha egy 15 éves lány lenne együtt egy 43 évessel(ez valós) 15/L
2016. jún. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!