Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha egy lány vall nektek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy lány vall nektek szerelmet (tegyük fel mert az adott fiú félénk és nem kezdeményez) akkor mit "várnátok" tőle, mit mondjon?

Figyelt kérdés
Nem akarok túl közhelyesen hangzani, viszont két év egymás lopva-bámulgatás után úgy döntöttem kezdeményezek. Szóval, azt nyilván nem mondom neki hogy tetszik, mivel azt fiúkra nem annyira használják, a bejössz/kedvellek és barátai meg nagyon közhely. Szóval? 15/L
2016. ápr. 5. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Igaz nem vagyok fiú de voltam ebben a helyzetben. Állj elé és mond hogy szereted...
2016. ápr. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 piriiiii ***** válasza:

Azért a szeretlek az túlzás...

Én sem vagyok fiú, igaz, de talán segíthetek.

Azért azt tisztázzuk, hogy most szerelmes vagy belé, vagy csak tetszik/bejön/kedveled/szimpatizálsz vele? Valóban nem mindegy.

Nem kell szerintem bevallani semmit, az elijesztheti, pláne, ha amúgy is félénk. Csak menj oda hozzá, mondd, hogy szimpatikusnak találod, meg hogy úgy vetted észre, ő is érdeklődik feléd, kérdezd meg, milyen napja volt. Ez tökéletes kezdő lökés, akár közhelyesnek hangzik, akár nem. A többi (nem közhelyes dolog) jön magától.

2016. ápr. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Like23 ***** válasza:
Na itt a fiú😁... Tehát mindenképpen menj oda hozzá de ne mondd hogy szereted meg hogy szerelmes vagy belé (nekem volt már ilyen és csak annyitt mondtam a csajnak hogy -oké... szval ezt hanyagold) Nkem az jönne be ha odamennél hozzám mondjuk suli után amikor egyedül vagyok (nem vagyok perverz😂😂😂)oda jönnél hozzám és rákérdeznél valamire az aznappal kapcsolatban (kb ilyen sorrendben hogy: Házi?, amúgy neked melyik a kedvenc tantárgyad?, és a legutáltabb?, kedvenc tanár?) ha valamelyik tanárnak van gyereke akkor mondjuk megkérdzeheted azt is hogy(tudtad hogy van gyereke?, neked van öcséd/bátyád/húgod/nővéred?,milyen a kapcsolatod velük?,jársz valamilyen edzésre?) és így tovább... Miután mondjuk elértetek valahova ahol el kell válnotok akkor vagy megálltok és folytatjátok vagy mondod hogy te erre mész ,rámosolyogsz és elindulsz(persze előtte el is köszöntél) egy pár lépés után megfordulsz és után szólsz hogy jól érezted magad és hogy folytathatnátok holnap is a beszélgetést... Miután kb 3 alkalommal megvolt ez és még mindig nem hívott el sehova akkor megkérdezed hogy nem akar-e elmenni veled valahova kettesben... Innen nem segítek tovább. Találd ki ;););). Sok sikert:)
2016. ápr. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. Akkor ez egy hosszú procedúra lesz. Mert már 2-3 éve barátok vagyunk amúgy, és tudom hogy ő sok ideig többet szeretett volna barátságnál, csak nem merte elmondani. Aztán kicsit úgy eltávolodtunk, és most hogy így (ha nem is teljesen) de elvesztettem, rájöttem hogy fontosabb nekem mint gondoltam volna. És nem tudom hogy ő még mindíg vevő lenne-e a dologra:/ köszönöm a választ mindenkinek<3
2016. ápr. 5. 19:19
 5/6 SenkiAlfonz2 ***** válasza:

Ha még aktuális a kérdés én is hozzá tennék a témához (F/aktuális korosztály)


Természetesen az első válaszolónak van igaza az, hogy egyből elmondod hogy mit érzel iránta az nem jó kezdet (bármi is volt előtte-már ha régebben történt). A többi válaszolóval is egyetértek abban hogy akkor kezdeményez de ne "tolakodóan" ha jól tudom ez "udvarlásnak hívják" érzékeltesd vele FINOMAN hogy többet érzel iránta. Természetesen ennek a legjobb sőt az egyetlen megvalósítási lehetősége az hogy beszélsz vele. Találj vele egy közös témát kerülj közelebb hozzá nyerd el a bizalmát olyan értelemben hogy olyan dolgokat is elmondjon amit nem merne (de ha sikerül elmondja mert tudja nem lesz baj). Ez persze (mármint a legutóbbi) nem sikerülhet minden esetben (nem ismerem az illetőt ugye bár). A lényeg hogy egy kellemes beszélgetés ,folyamatos közeli baráti kapcsolat és egy kis önbizalom (fuu de furán hangzik mint valami disney pszihológus lennék) könnyen közelebb vihet a célhoz.


Ez a folyamat nem kell hosszú legyen már barátkoztatok régen szerelmes volt beléd (valószínűsíthetően) így elég max egy hónap vagy akár egy röpke hét és megtudod hogy működőképes kapcsolatotok lehet-e.


De számíts arra is hogy nem volt szerelmes beléd(volt már velem olyan hogy én meg mindenki más is azt hitte szerelmes az egyik fél a másikba utólag kiderült hogy ellen kezőleg hozzá teném a pár másik fele aki valójában szerelmes volt az illetőbe az is azt hitte hogy szerelmes belé az illatő) az utóbbi záró jeles sztori esetleges érthetetlenségéért elnétést kérek.


Sok sikert!

2016. ápr. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, már próbálok hozzá közelebb kerülni, újra.

Disney pszichológus :DDDDDD

2016. ápr. 18. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!