Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti járnátok ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti járnátok ilyen magányos farkassal?

Figyelt kérdés

Én az vagyok, és van 1 barátom bár ő inkább csak haver, meg annyira nem bírom mert vele egyfolytában csak metál zenéről lehet beszélni, én meg alapból nem szeretem az ordibálós zenét :D meg jobban szeretek egyedül lenni, és elég sok időt töltök egyedül. Sokszor elmegyed egy erdőbe sétálgatni meg pihenni, vagy van hogy elmegyek bicajozni meg gyúrni tesómmal, emberek társaságára meg nincs szükségem. Nem utálom az embereket, csak azokat akik engem is utálnak. Szóval nem vagyok antiszociális. Ha valaki beszól nekem nem hagyom magam, szóval nem vagyok félénk, ha kell megvédem magam. Ellenségekkel elég durván bunkó vagyok... Szeretek mindent egyedül csinálni, és elég független és önálló személy vagyok. Az hogy szeretek egyedül lenni az meg nem jelenti azt hogy nincs szükségem társra.


Külsőre meg hullámos barna hajú izmos fiú vagyok, bár nem annyira mint egy hulk... tehát beférek egy ajtón xd inkább szálkás vagyok meg van pajeszom, és nem vagyok szemüveges.

Bár igazából a személyiségre vagyok kíváncsi! Szóval szerintetek lenne esélyem nálatok?



2016. ápr. 5. 19:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze! Kedvelem a magányos farkasokat, mert könnyebben kezdeményezek velük beszélgetést mint másokkal és őket jobban megértem. Végül is én sem vagyok csapatjátékos alkat.

15/l

2016. ápr. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
persze, ha rendes vagy egy lánnyal, és tán valamennyire bejössz külsöre, ad neked esélyt,hogy megismerjen, én is adnék, hasonló képpen én is imádok sétálni, csendees nyugodt helyen lenni, igyekszem én is fügetlen lenni, de nagyon szeretek ismerkedni, barátkozni, társaságban bulizni. de bulizni is csak azért, mert a társaságban vannak a barátaim, vagy mert ott az a fiu, akit már kiszemeltem. :) 18/l
2016. ápr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hát igazából én csak egy lánnyal vagyok kedves, a többivel néha kicsit bunkó vagyok... próbálok rendes lenni minden lánnyal de van hogy elfelejtem azt hogy előre kellett volna engedni a buszon azt a lányt... de ha valakibe belezúgok akkor azt mindig észreveszem...

ezen szted változtatnom kellene?

2016. ápr. 5. 19:48
 4/11 A kérdező kommentje:
úgyértem hogy aki tetszik azzal sose vagyok bunkó
2016. ápr. 5. 19:49
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne változtass, jó ez így. Mi okod lenne rá hogy bunkó legyél vele, pláne ha még kedveled is?
2016. ápr. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
sorry kicsit értelmetlenül irtam... szóval úgy értem hogy azon kéne-e változtatnom hogy idegen lányokkal bunkóvagyok! Aki tetszik azzal tudom hogy nem kéne bunkózni
2016. ápr. 5. 20:05
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát, ha érdekel a véleményük, ne bunkózz velük. Ezzel nem teszel rájuk valami jó első benyomást. De amúgy tégy amit jónak látsz, nem hiszem annyira érdekelne hogy mit gondolnak rólad :)
2016. ápr. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ideálom :D Nagyon örülnék neki ha lenne ilyen barátom. Mondjuk ha olyan szinten magányos farkas, hogy engem elhanyagolna, az kicsit kellemetlen. De amíg nem erről van szó addig jöhet :D


Azon meg nagyon gyorsan változtass, hogy lányokkal bunkó vagy. Nem azért mert lányok, hanem mert emberek, és a saját példámon tudom, hogy mennyire rosszul esik valakinek ha bunkók vele (én ezért nem lettem valami "univerzumközepe" csaj. Ha fiúkkal bunkó vagy azon is próbálj változtatni, ugyan ezért. :)

2016. ápr. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Azért vagyok velük bunkó mert beszólnak... hagyni nem fogom magam... egy ideig onértékelesi problémáim is voltak emiatt...

am ha lenne csajom nem hanyagolnám el bár tuti hogy nem lennek vele mindig

2016. ápr. 7. 00:59
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem is az kell, hogy mindig vele legyél. Ha meg valaki bunkó veled akkor jogos ha te is, de idegen emberekkel nem kell bunkózni. (Nem tudom hanyadik válaszoló voltam :D)
2016. ápr. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!