Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek csak arra kellenék?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak arra kellenék?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel barátok vagyunk és mindig csak akkor beszélünk meg akkor ha hív ha nincs senkije és volt köztünk egy két dolog még nem voltam fiúval de neki fogalma nincs arról


17L


2016. ápr. 6. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. ápr. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"mindig csak akkor beszélünk meg akkor ha hív ha nincs senkije"

hát igen, ez alapján elég egyértelmű

2016. ápr. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mert úgye nem rég jöttem rá hogy miután kivertem neki akkor mondta meg hogy van egy alakuló barátnője és aztán filóztam rajta és úgy esett le
2016. ápr. 6. 11:03
 4/7 anonim ***** válasza:

Mint mondtad/ irtad ;akivel baratok vagyunk

Szoval igen arra kellesz neki..:/

Ha nem szeretned hogy megjobban kihasznaljon kopptasd le.<3

Ha meg elvezzed akkor hajra :D

2016. ápr. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen azt mondtam neki a barátok közt történek ilyen dolgok? aztán elkezdi hogy barátság extrákkal és olyan buta vagyok hogy nem jöttem rá. :\
2016. ápr. 6. 11:47
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Na-na tulzasba ne essunk.

Egy kicsit kihasznalnt, sok ember ferfi/ no is tesz ilyet.

De nem mindenki! Kivetelek vannak!

Butuska akkor lennel ha semmit nem tanulnal az esettbol.

En tudom hogy Te egy nagyon okos es egy kedves lany vagy aki fog maganak talalni valakit akivel megbecsulitek egymast!:)

2016. ápr. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha már egyáltalán felmerül ez a kérdés, akkor ilyenkor nagyjából minden esetben igen a válasz. Sajnálom. Legközelebb légy okosabb és ne hagyd magad kihasználni. Vigyázz jobban magadra!
2016. ápr. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!