Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik arra panaszkodtok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik arra panaszkodtok, hogy a nőknek csak a rossz fiúk kellenek, mit gondoltok ezeknek a rossz fiúknak a gyerekeit kik nevelik fel?

Figyelt kérdés
Mikor az említett "férfiak" már árkon-bokron túl lesznek, úgy fogtok kelleni a gyerekkel egyedül maradt nőknek, mintegy falat kenyér.

2015. szept. 23. 08:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%

Remek, másra sem vágyunk jobban mint a primitív f4szkalapok gyerekeit felnevelni.

Igaz én nem panaszkodom róla mert szerintem ez így ebben a formában nem igaz, csupán a nők nagy részét vonzza ez a férfitípus.

2015. szept. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Hát, nekem olyan nő nem kéne az biztos, aki összecsináltatott magának egy gyereket, aztán velem akarná eltartatni. Tartsa el ő maga.
2015. szept. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
61%
Ezzel nem azt mondom, hogy nem kezdenék ilyen nővel, csak nem tartanám el az biztos. Ha egy nő dolgozik, símán el tud tartani egy gyereket. Egy átlag fizuból már el lehet.
2015. szept. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Nem a r1bancokat kellene észrevenni, és megoldódna a probléma.
2015. szept. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%
Remek érzés a b-tervnek lenni. Ráadásul úgy hogy az A-terv egy segg arc akinek csak úgy kijárt a fiatal bige.(ja és az ilyen nô meg nekem nem kell, igy járt viselje a következményeket)
2015. szept. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%

Mi a vonzó egy rossz fiúban??? Szerintem akinek ez a vonzó, ott nagy hiányok vannak. Aki maga is izgalmas, nem a párjával kompenzál, mert hűdevagánypasimvan=világbunkódemostazenyémhihihi. :/


Mi ebben a kihívás?? Ha már eleve látod, hogy nem alkalmas, miért kezdesz vele?? Bár aki szereti a félperc csillogást, majd élvezi a mártírkodást...


Én sosem bírtam a vagány csávókat. Mármint úgy vagányt, hogy tudtam előre, hogy megbízhatatlan szélvész. Bajlódjon vele, akinek való. :P

2015. szept. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
97%

Akinek gyereke van tehát, és egyedülálló, azt biztos egy alfahím csinálta fel, és eltartót keres...

Nyilván, rá van írva.

Na, nekem van egy gyerekem, több éves kapcsolatból, egy birka átlagjanitól, lassan 3 éve egyedül tartom el, de olyan jó, hogy itt mindenki mindent jobban tud... Ti voltatok ott, mikor készült? Ti tartottátok a gyertyát?

Miért akartok belelátni, meg minden esetet egy kaptafára húzni?

Nem kötelező összejönni 1 nővel sem, de nem kell történeteket gyártani, nem álltatok ott...

2015. szept. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
5%

7-es:


"Na, nekem van egy gyerekem, több éves kapcsolatból, egy birka átlagjanitól, lassan 3 éve egyedül tartom el, de olyan jó, hogy itt mindenki mindent jobban tud."


Szerintem a rosszfiú kategóriába beleesik az alkalmatlan birka is. Mert látszott valószínűleg, hogy "birka átlagjani" és nem megbízható, dehát olyan cuki volt és helyes és hitted, hogy megváltozik.


Az a baj veletek, hogy az alkalmas férfiakat nem veszitek emberszámba...

2015. szept. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Van sok ilyen hülye picha! Isten óvjon tőlük!
2015. szept. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

8:

Megbízhatatlan emberrel nyilván nem húzok le 10 éve

2015. szept. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!