Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Küldtem a szerelmemnek (nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Küldtem a szerelmemnek (nem vagyunk együtt) egy intim képet részegen azóta nem tudok normálisan beszélni vele mert nem ír vissza. Elrontottam nagyon?

Figyelt kérdés
Eddig is tudtam rola h alig ír vissza és nem csak nekem mindenkinek. De mikor kért egy képet ès én részegen küldtem egy intimet akkor aznap besztünk még de utána rá 2 napra lehetetlenség vele beszélni. Megnézte amit irtam neki azt válaszolni se akar. Jóba van az egész családommal is. Elrontottam nagyon most mindent? Helyre tudom hozni?

2016. ápr. 6. 14:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
Én megértem őt, kinek kell egy ilyen részeges, felelőtlen lány, aki úgy küld intim képeket, hogy még csak nem is vagytok együtt. Szégyellhetnéd inkább magad, de gondolom idáig nem jutottál el.
2016. ápr. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
El rontottad-e ? . Ha szóba se állna többet veled, ne csodálkozz.
2016. ápr. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 acelsziv ***** válasza:
86%
Ez így elég szánalmas, hogy addig iszol amíg már nem tudod kontrollálni magad. Elcseszted az tuti.
2016. ápr. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
Úgy döntöttem, elhagyom ezt a bolygót. Építek egy űrhajót, és beirányzok valami jó távoli galaxist. Ki jön velem?
2016. ápr. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
48%
5-ös. Én jövök. De javaslom, hogy hiperhajtóművel szereld fel. :)
2016. ápr. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%

Hú, a mindenit... megvan a nap kérdése!


Nem tudom, te most fiú vagy, vagy lány, de ez mindkét esetben ciki.

Gondolom, amikor képet kért, nem pucér képre gondolt. Ha te vagy a fiú, akkor ez a lány szemében még rosszabbul fest.

Tudod, a pucér képnek van egyfajta elég nyomulós, szexközpontúságot sugárzó felhangja. Ő pedig gondolom, semmiképp nem akar egy olyan partnert, aki rongyosra részegedik, és olyankor a pucér képeivel bombázza.

2016. ápr. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Mielött mindenki ócsárolna. 1.lány vagyok 2.de pedig olyan képet kért. 3.tudta h buliból jöttem haza és tudja milyen vagyok ha iszok 4.bocs tényleg h szilveszter óta kiadtam kicsit a gőzt 5.de megbántam az egészet 6.igen én szeretem ő meg nem tudni. 7.nem azt kértem h még jobban rugjatok belém hanem h segítsetek inkk.
2016. ápr. 6. 16:44
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
vele kéne megbeszélned. személyesen, nem írásban...
2016. ápr. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó ellentétben a kedves szavaiddal éppen az elöbb beszéltem meg vele a dolgokat. Jah és most csak jobb lett a kapcsolatunk ;) Ha nem tudsz normális választ adni a kérdésre akkor ne írj ide.
2016. ápr. 6. 21:39
 10/15 A kérdező kommentje:
8.válaszoló az utolsót nem neked írtam csak egy moderátor törölte aki utánad írt :)
2016. ápr. 6. 23:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!