Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El hívott magához a fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El hívott magához a fiú filmet nézni? Akar valamit vagy tényleg csak filmet nézni? Egyszer már meg tette ezt csak rá jött hogy én még nem akarok "együtt lenni" vele, és akkor utánna egy iddeig nem irt.

Figyelt kérdés
Most el kezdtünk beszélgetni megint ugy 3 hónapja és most megint filmet akar nézni. El mennyek? Vagy csak ki akar használni? Vagy tényleg egy jó filmnézést akar csak? (L 16)

#Filmezés.
2016. márc. 25. 18:06
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%

ugyanazt akarja, mint eddig

ha elmész úgy veszi adsz neki még egy esélyt, hoyg bepróbálkozzon

2016. márc. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 >_< ***** válasza:
40%

Hát döntsd el hogy te kedveled-e őt eléggé, és ha igen akkor menj el hozzá FILMET NÉZNI.

Akarhat többet ha nem kap :D

2016. márc. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 EasyCiS ***** válasza:
91%
Ne felejts el védekezni! :)
2016. márc. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%

Nagy valószínűséggel akarhat valamit.

De ezt csak ő tudja.

2016. márc. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem beszelt veled miutan visszautasitottad,tuti ezt akarja...Ismerem sajnos tapasztalatbol is ezt a filmezos dolgot,es mindig az a fel serul,aki szeret...

Ha filmezni akar vigyen el moziba... :)

2016. márc. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
31%
<3
2016. márc. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
akkor nagy valószínűséggel akar. és ha én eddig akaram mennni de minék közelebb vagyok a filmnézéshez és egyre kevésbé akarom akkor mi van?? én rontottam el valamit?
2016. márc. 26. 11:06
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem rontottal el semmit, csak Megjött az eszed.
2016. márc. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
És akkor most mit csináljak? máár egyáltalán nincs kedvem menni de máár nem mondthatom azt neki h nem megyek... és félek hogy meg haragszik ha nem megyek.
2016. márc. 26. 16:20
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Már hogy ne mondhatnád, hogy nem mész? Nem kötelező menned....

Nyugodtan mondd meg, hogy nem mész. Ne érdekeljen egy olyan ember haragja, aki valószínűleg csak meg akar dugni..

2016. márc. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!