Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nincs alkalmam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nincs alkalmam odamenni a lányhoz?

Figyelt kérdés
Egy suliba járunk, és teljesen szerelmes vagyok belé. Viszont az a baj, hogy semmilyen alkalmam nincs beszélni vele, mert mindig van mellette egy-egy ember, közös óráink sincsenek, nem tudom hogy kezdeményezhetnék. Facebookon nem igazán akarnék csak úgy ráírni.

2016. ápr. 8. 23:06
 1/8 A kérdező kommentje:
17F amugy
2016. ápr. 8. 23:07
 2/8 anonim ***** válasza:
hivd felre ennyire egyszerű mond hogy beszélni szeretnél vele 4 szem közt a baratnoinek amúgy is elmondana semmi nincs abban ha az orruk előtt hívod felre
2016. ápr. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mégis kinek ne lenne fura, ha csak úgy félrehívják szinte teljesen ismeretlenül?
2016. ápr. 8. 23:29
 4/8 anonim ***** válasza:
Az alkalom szokta szülni a tolvajt, és nem a tolvaj az alkalmat. Azt ugyanis teremteni kell. Neked.
2016. ápr. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fura, ha félrehívod. Legalábbis én nem találnám annak, habár lehet, hogy egy félénkebb lányt inkább zavarba hozna. Egy próbát megér. 18/l
2016. ápr. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél vele találkozni akkor írj rá facebookon hogy Sürgősen találkozni akarsz vele.
2016. ápr. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg félrehívni vagy írj rá, sok választásod nincsen.
2016. ápr. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi ez a félrehívós szöveg??

A srác nem mer odamenni, ha a csaj nincs egyedül, logikus, hogy akkor sem fog merni odamenni, ha csak félrehívja, mert a probléma adott marad: Úgy kell megszólítani, hogy többen vannak.

Na persze ez is egy lehetőség.


Akkor marad a facebook vagy figyeled, hogy nem-e marad véletlenül legalább egyszer egyedül. Senkivel nincs összeragasztva, soha nem értettem az olyan embereket, akik mindenhova csapatostól járnak. ÁLLANDÓAN!

2016. ápr. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!