Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác aki azt mondja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki azt mondja magáról, hogy nem mer odamenni a lányokhoz, de kiderült, hogy még nyáron volt egy buliban, ahol 2öszejött" valakivel, ez hogy lehet?

Figyelt kérdés
Vagy buliban bármit lehet?
2015. dec. 27. 22:35
 1/9 A kérdező kommentje:
Még nem voltam buliban 16L vagyok
2015. dec. 27. 22:36
 2/9 anonim ***** válasza:
Tudod, ha az ember iszik, akkor hajlamos olyan dolgokat csinálni, amiket amúgy nem szokott vagy amiket amúgy nem merne megcsinálni. :)
2015. dec. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Egyszerű sima buli volt,nem gruppen party:)
2015. dec. 27. 22:41
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne akard, hogy megkérdezzem tőled :D
2015. dec. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Attól, mert egyszer azt mondta hogy nem mer odamenni, ez bármikor megváltozhat :D
2015. dec. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Alkoholt ittam már én is, szoktam,ha összejövünk valakikkel, DE tudom ,hogy mi történik körülöttem. De én pl tériszonyos vagyok, de alkohol hatására sem lenne ez másképp.
2015. dec. 27. 22:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak akkor nem tudod, hogy mi történik körülötted, ha már berúgtál. Na már most ahhoz, hogy az ember gátlásai felszabaduljanak egy kicsit nem kell berúgni elég 1-2 feles is.
2015. dec. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szerintem is, az egyik legnagyobb erény,ha valaki tud változni,csak nem ebben :D
2015. dec. 27. 22:57
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindenkire máshogy hat az alkohol, szóval attól, hogy te nem vagy annyival merészebb becsípve/részegen, ő még lehet, hogy igen. És az is lehet, hogy te még nem ittál annyit, hogy akkora hatása legyen rád.:) Én is nem egy olyan fiút ismerek, aki csak részegen mer kezdeményezni lányoknál.
2015. dec. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!