Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit gondoltok arról, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit gondoltok arról, ha egy lány egyáltalán nem sminkel soha?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 9. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy jólteszi és tartsa meg jó szokását:D
2016. ápr. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
azt a lányt aki nem sminkel öröm nézni míg aki sminkel azt annyira nem
2016. ápr. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Helyes!
2016. ápr. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De álszentek vagytok fiúk :D

Akkor miért tartjátok rondának azt, aki nem sminkel?

Meg azt nem mondta, hogy természetes szépség, lehet, hogy pattanásos, stb. és akkor élőben már mást mondanátok.

Sajnos nagyon kevés fiúnak lehet tetszeni smink nélkül.

És mielőtt leszólnátok, nem, én nem szoktam 20 kg-t magamra pakolni, nagyon ritkán sminkelek (csak alkalmakra).

14/L

2016. ápr. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem van egy csomó lány akiről azt gondolnátok nem sminkel aztán mégis, mert van olyan smink ami totál természetesnek hat. És szerintem lehet ízlésesen sminkelni ami nem undorító és nem túlzás és akkor sincs nagy változás ha leszedi. Amúgy én nem szoktam sminkelni általában, csak ha olyan kedvem van akkor is kihúzom a szemem és kb ennyi, de úgy gondolom hogy nem kén lehurrogni azt aki sminkel mondjuk azért mert szereti csinálni, vagy mert zavarban érzi magát a rossz bőre miatt. A 20 kiló smink tényleg taszító, de úgy összességében szerintem nem kéne lehurrogni a dolgot. 18l
2016. ápr. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!