Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A "nálam jobbat érdemelsz"...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "nálam jobbat érdemelsz" tényleg lerázós szöveg, vagy lehet komoly is?

Figyelt kérdés

Tegnap írta egy lány, miután elmondtam neki hogy nagyon tetszik, és nem tudom hogy sírjak, vagy nevessek :D

Screenshotot küldök privátba, ha úgy jobban eldönthető.



2016. ápr. 10. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
vagy le akar rázni, vagy neki van kevés önbizalma, és úgy gondolja nem való hozzád
2016. ápr. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindkettő lehet. Ahhoz jobban kéne ismerni a lányt. Én éreztem már úgy hogy valaki túl jó hozzám, de ha konkrétan szerelmet vallott volna nem mondtam volna ezt. Viszont barátommal éreztem már úgy hogy jobbat érdemel mint én és nem akarom lerázni, csak szeretem és néha úgy érzem nem tudok neki mindent megadni.
2016. ápr. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Küldj egy screent. Majd én eldontom!:D
2016. ápr. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Olyan helyzetbe tudnám elképzelni ezt igaznak, ha a csajnak felbukkanna az expasija, vagy akárki akivel közös múltja van, tehát jobban ismeri nálam. Ez esetben ha ezt mondja, lehet, hogy jobb pasinak tart engem, de mivel a másikkal már régebb óta ismerik egymást, vannak közös élmények, emlékek, őt választja. Vagy ha nagyon önbizalom hiányos a lány. Ezen a két eseten kívül lerázásnak venném a szöveget.
2016. ápr. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Vagy csak teszteli mennyire vagy tökös, illetve mennyire akarod őt.


Én ilyet válaszolnék: Számomra te vagy a legjobb.

Aztán elválik arra mit reagál.

2016. ápr. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 titkosugynok válasza:
lehet lerazos is vagy lehet komoly is. keteselyes:D vagy tudja magarol a lany hogy milyen a stilusa,viselkedese ea ha esetleg komoly kapcsolat alakulna ki koztetek akkor nem akarja hogy a stilusa miatt vege legyen.. valami ilyesmi:'D
2016. ápr. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam ez komoly lenne. De ez csak én vagyok, szóval ismerni kéne a lányt, hogy tudjuk miről van szó pontosan
2016. ápr. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!