Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mennyire szeretitek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire szeretitek ha a pasitok kicsit perverz?

Figyelt kérdés
Ez titeket mennyire zavar? Vagy bírnátok? nem úgy persze, hogy egyfolytában rátok van indulva, hanem csak finoma, és a megfelelő helyzetben elejt egy ilyen gondolatot, vagy cselekedetet?:) kort írjatok, köszi:)

2016. ápr. 10. 23:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha picit ilyen akkor semmi baj.

Ha nagyon akkor nagyon nem bírom.

2016. ápr. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ja és 13
2016. ápr. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Nem szeretem a perverz embereket. Egyáltalán nem.
2016. ápr. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

köszönöm mindkettőtöknek a választ:)

1: a korodon meglepődtem, de hát ilyen is van:)

2: értelek, persze érthető ez is, mindenkinek más más:)


köszönöm a többi választ előre is:)

2016. ápr. 10. 23:35
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Az jó ha elméletben meg szóban ilyen, mert én is imádok ilyenekkel viccelődni, de az nem olyan jó ha folyton rám akar mászni, mert én nem igénylem annyira ezt az egész intim dolgot..vagy legalábbis nem olyan sűrűn. De közben megtisztelő, hogy a nap minden második percében le tudna teperni, de jobb ha ezt főleg a nem alkalmas pillanatokban csak szóban jegyzi meg:D 18l
2016. ápr. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

Nekem volt egy barátom. Na, vele az egyik legnagyobb problémám az volt, h nem volt perverz. Kicsit se. Néha napján egy fél mondat erejéig, de hát könyörgöm... Azért az már baj, ha Ennyire semmmi a perverzitás benne. Szal nálam kifejezetten ajánlott h valaki perverz legyen, mert én is az vagyok!

16\L

2016. ápr. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
43%
#6: Erre inkább egyáltalán ne légy ilyen büszke.....
2016. ápr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

5. és 6. válaszolónak nagyon köszönöm, érdekes amiket írtok:)

7. válaszoló kérlek, itt nem az egymás lehurrogása a cél hanem a békés megnyilvánulás, és ez is fontos, legalább is szerintem, emellett meg ez nem válaszoltál a kérdésre...


ha amúgy valakinek lenne valami privát hozzáfűzni valója arra is válaszolok:)

2016. ápr. 11. 20:14
 9/11 anonim ***** válasza:
92%
Kifejezetten imádnám! :D De a mérték az fontos. 17L
2016. ápr. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9. válaszoló, köszönöm, és igazad van, szerintem is az ami a dolognak megadja az irányát már önmagában is:)
2016. ápr. 11. 23:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!