Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti szeretitek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti szeretitek a perverz pasikat? Ezalatt p : melytorok, kicsit erőszakosan, popsisex Stb?

Figyelt kérdés
2015. szept. 8. 08:09
 1/8 anonim ***** válasza:
A feleségem szereti!😆
2015. szept. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez neked perverz?
2015. szept. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%

Ezen mit szeressek?

Ez csak neki jó... Én nem vagyok jótékonysági szervezet...


Első az én élvezetem!!!!!!! Többé nem vesznek palira....

2015. szept. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem ezeket csinálni, igaz a volt párom vezetett bele ezekbe a dolgokba, de nagyon megszerettem a mélytorkozást és a popsiszexet is élvezem nagyon. Persze ha jól csinálják.


25/N

2015. szept. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezen mi a perverz?
2015. szept. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Semmi, ez teljesen átlagos.
2015. szept. 8. 10:00
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen szeretem ezeket a pasim néha ennél vadabb dolgokat is csinál velem az agyban :D 19/L
2015. szept. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez tényleg átlagos. Legtöbb férfi nyomná ezeket csak nem biztos hogy mind meg merik mondani a barátnőjüknek. Perverzek a pedofilok, nekrofilok, b_zik stb. ez nem perverzió.
2015. szept. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!