Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiu aki nekem nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu aki nekem nagyon bejön és ugy tűnik én is neki. Én 16 vagyok ö viszont 23. Szerintetek csak arra kellenék neki?

Figyelt kérdés
Tudja,hogy szüz vagyok és attól félek ezért nem kellek majd neki.

2016. ápr. 11. 06:01
 1/2 anonim ***** válasza:
54%
Csak arra kellenél neki
2016. ápr. 11. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tök mindegy, hogy 17, 20, 23 vagy 25, miután a fiúk rájönnek, hogy a Jancsikájukat rángatni élvezetes, drasztikusan megnő azoknak a száma, akik csak kufircolni akarnak egy jót.

Viszont ennek azért az esetek többségében jól azonosítható jelei vannak, amit nem olyan nehéz kiszűrni.

Ha pedig azért nem kellesz neki, mert szűz vagy, akkor jobb is, ha egy ilyennek nem te kellesz.

2016. ápr. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!