Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudom lerázni a fiút,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom lerázni a fiút, aki le akar feküdni velem?

Figyelt kérdés
A barátommal 4 hónapja vagyunk együtt, és le akar velem feküdni, kb. 2 hónapja mondta meg nekem. Én viszont még nem állok rá készen, meg fiatalnak is érzem hozzá magam. A jövőben lehet, hogy akarnám, így nem merek elzárkózni teljesen előle. De most még nem akarom.Mit tegyek, hogy ezt megértse?Szakítani se szeretnék, csak várni még ezzel az egésszel.

#szexualitás #barát #szerelem #fiatal vagyok hozzá
2016. ápr. 11. 15:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%

Legalább ne mondj ellent saját magadnak.

Lerázni, szakítani, ugyan azt jelenti.

2016. ápr. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem úgy értettem. lerázni, mármint, hogy álljon le
2016. ápr. 11. 15:46
 3/13 anonim ***** válasza:

Mond meg neki, hogy nem baszol vele. Persze ne ezekkel a szavakkal.

Ha meg nem érti meg akkor szakítanod kell, hátha úgy már érteni fogja.

2016. ápr. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ezt így elmondhatod neki.

Kicsit cifrázhatod is, ecsetelheted, hogy neked egy kapcsolat nem a szextől lesz kapcsolat, hanem az érzelmektől. Stb.

Ha nem érti meg, akkor meg tudod, hogy csak megd*gni akart.

2016. ápr. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Zoltán 9999 válasza:
64%
Én is ezt mondom en is fiu vagyok de amely fiu nem erti meg hohy a baratnoje meg varni akar az szerintem csak lefekudni akar veled es azutan csak romlani fog a kapcsolat igyhat most kell eldonteni sajnalom hogy ezt kell mondjam de baratomek is igy jartak
2016. ápr. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyszerűen mond meg neki, hogy várni akarsz. Ha kidob, vagy nem érti meg, akkor minek szeretnél egy ilyen pasival lenni?
2016. ápr. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Sajnos valóban félő, hogy csak arra kellesz. Hanyattvág, utána pedig mehetsz a levesbe, "megvoltál" neki.
2016. ápr. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
akkor beszéljek vele, és szakítanom kellene?Mert már próbáltam neki mondani, dehát... hetente 2-3- szor is felhozzá ezt
2016. ápr. 11. 15:56
 9/13 anonim ***** válasza:

Valószínűleg jobb lesz, ha szakítasz. Vagy közlöd vele, hogy szünetelni szeretnél, pasimentes korszakot, és ha majd felkészültél rá, ESETLEG visszatérhettek erre.


Aztán ha megvárja, mégis szeret és mi tévedtünk, de még akkor is jobb lesz így, hogy be is bizonyosodik.


...de statisztikailag is az a SOKKAL sanszosabb, hogy már a következő héten ráhajt valamelyik másik lányra...

2016. ápr. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
De mond meg neki, hogy beszélni sem szeretnél róla, és ne is hozza fel a témát ... Nekem az egyik barátnőm mesélte, a pasija szüzesség elvesztős videókat is küldözgetett neki. Szánalmas az ilyen ember.
2016. ápr. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!