Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kell tartanom szakitastol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell tartanom szakitastol vagy megcsalastol?

Figyelt kérdés

a baratom kitalalta hogy majd csak 1 honap mulva alszunk egyutt de eddig minden hetvegen egyutt aludtunk, azt mondja hogy tanulnia kell es igy kevesebb ideje van de pentekenkent talalkozunk, viszont egyik este talalkozott kettesben egy csajjal akire nagyon feltekeny vagyok, annak ellenere hogy elvileg nincs ideje

kellene tartanom attol hogy azert nem alszunk egyutt mert a csajjal akar talalkozgatni? es megcsal?


2016. ápr. 12. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
a fontos dogára vagy vizsgára készül akor érthető, amint a megcsalás kerül szóban ott valahol te nem vagy magabiztos
2016. ápr. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
csak nekem azt mondta hogy pont este nincs ideje de a csajjal talalkozott
2016. ápr. 12. 17:53
 3/3 Fruzs33 ***** válasza:
Sztem megcsal
2016. ápr. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!