Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek képes változni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek képes változni az aki, füllent és fél a szakítástól? És a kapcsolatunk képes változni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, szerintetek képes változni? Ha hazudik a saját anyjának is. Amikor velem van főleg akkor képes, hazudni az anyjának. Én eddig csak kisebb füllentéseket vettem, észre amiket nekem füllentett. Anno sokat füllentett nekem. Amiket elmondtam neki, hogy én nem tűrők el egy párkapcsolatba. Ezt 1 éve mondtam el neki, azóta egyetlen egy füllentésen kaptam csak rajta. Pedig nagyon oda figyelek hogy miket mond, mindent meg jegyzek. Ez a füllentés azért, történt hogy engem ne bántson meg. Viszont nem csak a füllentésről szól az egész, hanem a problémák megbeszéléséről is. Voltak problémák amiket, inkább el hallgatott. Sokat veszekedünk, leginkább ezekért is. Azt sem szeretem, ha flegmán beszél és felemeli a hangját. Amíg én szépen beszélek, elvárom hogy ő is. Erre nagyon tudok ugrani. Nagyon ragaszkodik hozzám, szeret és én is szeretem. Úgy gondoltam, hogy adunk egy utolsó esélyt a kapcsolatunknak. Én is belefogok adni, mindent ezt meg ígértem neki, és magamnak is. Fogok tenni, a kapcsolatunkért. Küldök érte, de ha ő nem fog tenni érte, esetleg ugyan úgy jönnek a füllentések, akkor vége köztünk. Ezzel tisztába van.


Nem hagyom ellaposodni a kapcsolatunkat, lesznek közös programok. Tőle is szeretném hallani, az ötleteket.

Ha elmond valamit, őszintén nem fogok problémákat csinálni belőle, inkább meg próbálok javítani rajta.



2016. jan. 25. 12:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Te 18 vagy, ő 27. Igaz?
2016. jan. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menjen el pszichológushoz, egyébként lapát. NEM változik, magától kizárt.
2016. jan. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!