Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire számít gáznak, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít gáznak, ha egy lánynak nincs Instája és Face-re is csak néhanapján néz fel?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 13. 18:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát manapság sajnos már gáz ha valaki nem facen/instán/twitteren meg mittudomén hol éli az életét :/ Én csak fb-t használok azt is jóformán csak beszélgetésre, szóval szerintem egyáltalán nem gáz sőt..
2016. ápr. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sem. Az a baj hogy mindenki egyforma akar lenni. Ha valaki nem olyan mint a többiek akkor azt megbélyegzik.
2016. ápr. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát igen, de én nem bírok naponta pucsítós meg mittudomén milyen képekkel telepakolni a közösségi oldalakat, semmi kedvem/időm/energiám sincs hozzá. Szerintem értelmetlen is, maximum leminti valaki a képed, aztán mikor évek múlva rádöbbensz, hogy milyen h*lye voltál, hogy ilyeneket posztoltál, mentve lesz egy rossz akaródnak :/ meg Úgyis csak pár like-ot kapnék rá, minek erőltessem?
2016. ápr. 13. 18:20
 4/11 anonim ***** válasza:
Figyelj... Nekem konkrétan semmi sincs... Csak viberem van de azt se nagyon használom... Mégis élek... Semmi baj ezzel... Így is lehet barátod ha ez aggaszt...😉
2016. ápr. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
nálam a legnagyobb előny amit egy lány élvezni tud
2016. ápr. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én ennek örülnék:D facebookra hetente 2x megyek fel, igaz,nponta beszélgetek a barátaimmal ott. De én tényleg csak erre használom.

Instagram meg hülyeség. Teljesen meg lehet hamisítani, mintha híres lennél stb.

2016. ápr. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem ezeken az oldalakon kell élni az életet!

Hányingerem van,ha meghallom e oldalaknak a nevét.

2016. ápr. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csak facebookom meg skypom van, de skypot is naggyon ritkán használom, mert van egy baratom akivel csak ott tudok beszèlni. Facebookot hasznalim, de sose posztolok vagy teszek ki magamrol kèpet. Hülyesègnek tartom. Csak kb miatt. Ennyi. Ugyhogy nem tudom, èn nem èrzem ezt bènána . Et van. Valaki meg ezek nèlkül nem is tud èlni.. 17/l
2016. ápr. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mennyire gáz hogy nincs facebookom 20 évesen...
2016. ápr. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Semennyire?
2016. ápr. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!