Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit írjak a lánynak első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak a lánynak első üzenetben, hogy felhívjam magamra a figyelmét, de mégse legyek idegesítő és rámenős?

Figyelt kérdés

Néhány nappal ezelőtt találtam meg egy lány profilját a facebookon, és egyből szimpatikusnak tűnt. Tudom hogy ott ismerkedni rohadtul személytelen még 2016-ban is, de más lehetőségem nem igazán van, hogy megismerkedhessek vele (elég nagy városban élek, ő egy másik suliba jár be vidékről, és a facebookon is csak néhány távoli ismerős "köt össze" minket).

Mit tudnátok tiipeket adni, mit írjak neki az első üzenetben? Nem szeretnék nyomulós és idegesítő lenni, és nem egyből azzal akarok kezdeni, hogy "milyen jó lenne ha járnánk" meg hasonlók. Valami nagyon egyedi ötlet kellene, mert az adatlapjából elnézve nem egy átlagos, egyszerű lány :)


18/F



2016. ápr. 12. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem egyedi ötlet, de mi lenne ha az igazat írnád, hogy szimpatikus volt a profilja és szeretnél vele beszélgetni, barátkozni ( vagy légy bátor és hívd el randizni)stb. ezzel szerintem többet érnél el mintha kerülgetnéd a forró kását. ha a lánynak szimpatikus leszel úgy sem fog elküldeni, ha nincs barátja akkor biztos lesz a lányba kalandvágy :)

24/L

2016. ápr. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha lenne erre egy titkos recept, egy mindig hatásos eljárás - akkor nem lennének társkeresők! :D Légy egyedi, és mellőzd minél jobban a kliséket!
2016. ápr. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%
Kis gatyába nagy f***m ba**ni kéne angyalom!!!!!:)
2016. ápr. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

na írtál neki? :)

Ha még nem... szerintem is írd meg neki őszintén. Ha nemet mondana, akkor sem ciki, hiszen nem is ismered és közeli ismitek sincs. Hajrá!

2016. ápr. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!