Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, milyen stílusú Fiúk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen stílusú Fiúk jönnek be?

Figyelt kérdés
Külön Megköszönném ha az életkorotokat is leírnátok :).

2016. ápr. 13. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:

A különböző stílusirányzatokban lecövekelt fiúk nem az eseteim. Nem ezt keresem benne, hogy most melyik zenèt szereti, hanem hogy hogyan viszonyul hozzám, hogy beszèl. Az hogy esetleg rocker, punk, páwa, vagy ilyesmi a stílusa kicsit sem izgat. (Ha így èrtetted a kèrdèst). Ha egyszer megszerettem akkor nem ez fog kiábrándítani belőle, hogy az eddig rocker fiú hirtelen átment hippibe. Amíg a szemèlyisège az, amit megszerettem, nem èrdekel :). De ha nem így èrtetted a kèrdèst bocsi :D.

14 vagyok

2016. ápr. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem (a tök átlagos fiúkon kívül) a rockerek jönnek be ^^
2016. ápr. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hupsz ez lemaradt: 14/L (a 2. válaszoló vagyok) :D
2016. ápr. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem inkabb a deszkások és a rockerek 😄😄 16L
2016. ápr. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
amugy it nektek bejönek a rockerek de a valóságba meg senkim :c
2016. ápr. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Rockerek, a régi átlag srácok, deszkások. De az a legfontosabb, hogy a belső értékeink hasonlóak legyenek, nem a stílusa számít a leginkább. Egyébként az sem lenne baj ha a férfias külseje megmaradna, és nem lenne ecsethaja meg vékony kis lábai...

16/l

2016. ápr. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

De kár, hogy ilyen fiatalok vagytok lányok :D

21/rocker

2016. ápr. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem az izmos, helyes fiúk. De az se gond ha egy kicsit rosszul viselkedik. De úgy önmagában a belsőt szoktam nézni,hogy kedvese, viccese és bízhatoke benne. 14/L
2016. ápr. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!