Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szakítanátok azért a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok azért a párotokkal, mert nem tudja magát elfogadni/önbizalomhiányos?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 14. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2016. ápr. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez nem ok a szakításra, inkább óvnám őt, és bíztatnàm, segítenék neki:)
2016. ápr. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezért mért kéne szakítani bárkivel is?Ha valaki valakit tényleg szeret,emiatt nem szakít,még akkor se,ha hatalmas nagy tapló.
2016. ápr. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Ha egész nap azt kéne hallgatnom, hogy "jajj milyen csúnya vagyok" vagy "jajj én sosem leszek olyan mint xy" akkor megfontolnám
2016. ápr. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%

En egyet ertek a 4es valaszoloval.

Az exemmel is reszben azert szakitottam, mert allandoan azt hajtogatta hogy o mivel erdemelte ki a szerelmemet meg olyan szep vagyok es nem illik o hozzam... Meg stb...

Es ez a viselkedes hogy reggel ramirt ugy hogy "Jo reggelt edesem" es a valaszom utan meg mindig mondta hogy orul hogy vele vagyok meg hasonlok...

Ez egy kis ido utan qrvara zavaro tud lenni es kiabrandito. Meg mindig viragot akart hozni, de en pl sokkal jobban orultem volna csokinak (nem bonbon vagy hasonlo hanem twix meg ilyenek)

2016. ápr. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Eleve össze se jönnék ilyennel...Szerintem ne rajtam töltse ki a komplexusait, inkább keresek normálisat, akit nem babusgatni kell és győzködni hogy szép és jó, hanem szeretni.
2016. ápr. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolso egy olyan lanyt plane szeretni kell
2016. ápr. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!