Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most utál engem, vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most utál engem, vagy csak simán furán érzi magát a társaságomban? 14L

Figyelt kérdés
Van egy srác az osztályban, aki igazából nem tetszik nekem, csak "érdekel", szimpatikus stb, viszont mivel elég bénácska és félénk vagyok, sokszor úgy jöhetett le neki, hogy nekem igenis bejön. Mivel mindig hülyeségeket beszélek (általában), ezért zavarba jövök, és ezt is egy "jelnek" vehette. Úgy érzem emiatt olyan mintha utálna, vagy nem is tudom, mert ha beszélek hozzá lehajtja a fejét, nem akar rám nézni, és míg másokkal tökre jól elpoénkodik, igazi "menősrác", velem mindig néma, hallgat mint a sír, és mindenféle velem való kommunikációt (verbálisan és nonverbálisan is) kerül. Ha köszönök neki a villamoson, csak halkan mormog valamit az orra alá, és elfordul. Régebben még udvarias volt, úgy, ahogy; előreengedett az ajtóban, bocsánatot kért ha véletlen hozzám ért stb. (bár ezt is elég érdekesen, mert a világért nem nézett volna a szemembe:D) de most már simán bevág elém.. Nem tudom mi baja lehet velem, egyáltalán van e problémája, de nekem rosszul esik, hogy mindenkivel jófej, és barátkozó, csak velem nem, pedig én igyekszek kedves lenni hozzá. (Bár nem viszem túlzásba, olyan vagyok vele, mint a többi osztálytársammal.) Szerintetek miért ilyen?

2016. ápr. 15. 18:50
 1/6 A kérdező kommentje:
Helyesbítek: Tetszeni tetszik, de szerelmes nem vagyok belé. (Meg nem úgy tetszik, hogy Ő most a kiszemeltem, egyszerűen csak megfogott a személyiségével.. Na jó, ez zavaros, de remélem azért értitek:))
2016. ápr. 15. 18:52
 2/6 anonim ***** válasza:
Bejössz neki.
2016. ápr. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, mert van egy lány, akivel nagyon jóban van, szintén olyan menő, mint Ő, és azt gondolom, az a lány tetszik neki.. Mindig keresi a társaságát. A lány is ölelgeti, bár ezt elég furán szokta venni:D Vagy rajta így jönnének ki az érzelmek?
2016. ápr. 15. 18:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha bénácska vagy akkor nem jelnek vette. Észre vette hogy bejön neked,de te nem jössz be neki. Ergó kerüli a veled való kapcsolat tartást hogy ne nyomulj rá. Szóval hagyd békén.
2016. ápr. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mármint, a srác így mutatná ki azt, ha tetszik neki valaki? Ez olyan hihetetlenül hangzik, mert tényleg annyira magabiztos, és igazi nagyszájú, hangadó.. De köszönöm a választ:)
2016. ápr. 15. 18:57
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát szerintem nem nyomulok rá, mert hetente max. egyszer szólok hozzá, és köszönni is csak úgy köszönök neki, mint a többieknek. De lehet ezt annak veszi.. Köszönöm a választ:)
2016. ápr. 15. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!