Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk mit szólnátok ha ezt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mit szólnátok ha ezt látnátok?

Figyelt kérdés

nem is tudom miért csináltam igazából de a legjobb haveromnál voltam xboxoztunk (amúgy kicsit tetszik is) és kimentem a fürdőbe pisilni és akkor csak úgy ott láttam a szennyestartót és kivettem az egyik gatyáját és azt szagolgattam :SS (felizgultam rá mert ilyen kis spermafoltok is voltak rajta) a haverom meg benyitott mert azt hitte a konyhában vagyok és akkor egy percre ledöbbent majd gyorsan kiment :SS

Utána én eljöttem és azóta nem beszéltünk :-/

ez tegnap volt (de facen lijkolta egy videómat)


ti mit szólnátok?? vagy mit mondjak neki nagyon cikinek érzem :SSS


amúgy 15 évesek vagyunk


kort is írjatok légyszi


2016. ápr. 16. 20:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Lány vagy?
2016. ápr. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
fiú vagyok
2016. ápr. 16. 20:06
 3/10 Firedoom ***** válasza:
100%
Szakitanam a kapcsolatot mar bocs.
2016. ápr. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát mivel fiúról van szó így valószínű kerülném ezután
2016. ápr. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezek után én biztos kerülnék ilyen b*zikat akiknek tetszek és a spermás gatyámat szagolgatják
2016. ápr. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Bmeg sajtot ettem :c


Na hogy válaszoljak is: nem örülnék neki és megszakítanám a kapcsolatot.

2016. ápr. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
HAA GAYYYYYY
2016. ápr. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Találj ki vmi hülyeséget ha nem akarsz nagyon beégni, pl: "Csak kíváncsi voltam, hogy a tiédnek is olyan szaga van-e xd" jobbat nem tudok de mindenképp beszélj vele szerintem mielőtt elmondja ezt mindenkinek.
2016. ápr. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
beszéltem vele :SS azt mondta nem zavarja de legközelebb ne csináljak ilyet meg ne is beszéljünk erről soha mintha meg se örtént volna én meg mondtam hogy oké
2016. ápr. 17. 12:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Felizgultál egy büdös gatyára. Omg ez még akkor is para ha lány vagy. Nekem nagyon nem tetszene ha meglàtnám...
2016. ápr. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!