Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Őszintén! Ti mit szólnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén! Ti mit szólnátok, ha látnátok egy meleg/leszbikus párt az utcán kézenfogva vagy miközben csókolóznak?

Figyelt kérdés
Előre szólok, senkit nem pontozok le, aki normális válaszokat ad. Én támogatok a melegeket, de egy homofóbot sem szólok le, amíg nem kezdi el szapulni a melegeket. De azt is lepontozom, aki támogatja a melegeket, de szidja a homofóbokat.
2015. okt. 22. 08:59
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
83%
A meleg fiúkat imádom, növelik az esélyeimet a nőknél. A leszbikusokat hasonló okokból kevésbé kedvelem, bár szívesen közéjük keverednék.
2015. okt. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
33%

Rohadtul zavarna. Nem vagyok nagy hangadó, konfliktuskezdeményező vagy ilyesmi, tehát alapvetően csendes ember vagyok. Valószínűleg magamban mérgelődnék, ha ilyet látnék.


Ha viszont lenne ember, aki meg mer szólalni velük kapcsolatban és hangot mer adni nyilvánosan a negatív véleményének (ehhez is kell bátorság), akkor kiállnék azon ember mellett élőben, személyesen is.


Gondolom erre az esetre meg még mindenki emlékszik:


"Elege lett egy boltosnak a nyalakodó bu-.zikból, a rendőrök is korrektek voltak - már hisztizik is a zsidó sajtó

Forrás: [link] "

2015. okt. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem ha a heteróknak joguk nyilvánosan smárolni, akkor a homoszexuálisoknak is joguk van. Love is love, kéremszépen.


(volt már, hogy rámosolyogtam egy kéz-a-kézben sétáló meleg párra, mert őszintén örültem, hogy fel merték vállalni a kapcsolatukat)

2015. okt. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
77%

3:

Ez most akkor demokrácia vagy nem? A többség akarata az most számít, vagy nem számít? Eldönthetnéd.


Mert akkor vagy számítson mindenben a többség akarata, vagy pedig semmiben se.


A demokrácia ne addig tartson már, hogy amíg a többség olyan dolgokat akar, amiket te támogatsz, addig a többség dönt, de ha a többség olyan dolgokat akar, amikkel te nem értesz egyet, akkor pedig ne a többség döntsön.


Pl: Melegházasság. Ha valahol népszavazáson megszavazzák, hogy legyen, akkor az neked oké. De ha valahol meg elutasítják népszavazáson, az meg baj. Ez elég kettős mérce, de valami brutálisan. (Már ha ezt így gondolod, ahogy felvázoltam. Ha nem, akkor nem szóltam, bocs.)

2015. okt. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
85%
Elsőre furcsa látvány számomra heteroként, de az ő dolguk. Amíg nem cirkuszolnak, tudnak normális módon viselkedni, addig nem érdekel. (A felvonulást nem szeretem, de igazából más tüntetés jellegű vonulgatást sem, szóval ez a melegektől független.)
2015. okt. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
42%

#3 vagyok. Egyáltalán nem értem, mi a fenéért egy népszavazásnak kellene eldöntenie, hogy valaki házasodhat-e vagy sem. Gondolj bele, a népnek ugyan mi köze van ahhoz hogy bárki is kit vesz el? Vagy ott lesznek ők is a nászéjszakán?


A házasodás szerintem alapvető emberi jog, senkit nem kéne kizárni belőle, és egy kívülállónak meg miért nem mindegy, hogy egy adott idegen kihez megy hozzá.

2015. okt. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
54%

6:

De hol a határ? Bevallom én ettől is félek: Mi van ha ennek sosem lenne aztán vége?


Mi van, ha egyszer majd egy ember házasodhat állattal is? Vagy házasodhat felnőtt egy gyerekkel? Vagy valaki összeházasodhat az autójával, a fűnyírójával vagy egy banánnal? Vagy egy hullával?


Mi az, hogy mindenkinek van joga házasodni? Mert ahogy ezt leírtad, nekem bizony most az előző bekezdésben leírt dolgok is eszembe jutottak, hogy egyszer talán ezek is legálissá válnak, ha nem húzunk meg valahol egy átléphetetlen határt.

2015. okt. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Nem igazán foglalkozok ilyesmivel, de őszintén szólva heteroktól sem igazán tetszik, mikor a nyilvánosság előtt nyalják-falják, taperolják, épphogy csak meg nem dugják egymást. Lehet, én vagyok prűd, de nekem ez valahogy olyan intim téma, ami nem a nyilvánosságra tartozik.

Más, ha elcsattan egy futó csók találkozáskor.

Lehet, hogy meleg párra jobban felkapnám a fejem, mert szokatlan, de nem gondolnék semmit, nem zavarna.

2015. okt. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
56%

Nem tudom, azért két élő felnőtt ember házasságát nem hasonlítanám egy ember-állat házasságához...


(meg ha itt tartunk, most az jobb, hogy manapság a -heteró, hazánkban csak olyan van- házasságok kb fele válással végződik? Jobb egy gyereknek csonka családban élni, mint két azonos nemű szerető szülővel?

2015. okt. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Utolsó... igen, gondolom minden árva gyerek szívesebben menne gyerekotthonba, minthogy felnevelje őket egy meleg pár, akik szeretik őt :/
2015. okt. 22. 09:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!