Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez, és mit tegyek? 15/F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez, és mit tegyek? 15/F

Figyelt kérdés
Van egy 12 éves lány ismerősöm, akit már nagyon régóta ismerek. Sosem volt az esetem, mert mindig az idősebb lányok jöttek be. Pár napja megláttam, és hírtelen valamiért gyorsan dobogott a szivem, amikor megláttam, és zavarba jöttem egy kicsit. Nem tudtam, miért volt, de amikor haza mentem, láttam hogy megváltoztatta a facebook profilképét, és akkor is el kezdett gyorsan verni a szívem, és izgultam. Néztem egy ideig, és valamiért nagyon megtetszett, és meg kívántam nagyon.. Másnap, amikor megláttam az utcán, sokkal szebbnek láttam, mint előtte, és még gyorsabban vert a szívem, és izgultam, és zavarba jöttem, és felizgultam.. Szerintetek miért van ez? Miért látom ennyire vonzónak, amikor eddig kicsit sem vonzott? Mit tegyek?
2016. ápr. 16. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Szépnek tartod,tetszik neki.Véleményem szerint 12 évesen túl fiatal hozzád :/
2016. ápr. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van ilyen,de szerintem is fiatalka(:
2016. ápr. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy beleestél abba a korba amikor elkezdtek benned dolgozni a hormonok. ;)
2016. ápr. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!