Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem keres, nem tudom mi van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem keres, nem tudom mi van vele és hiányzik! Mit tegyek? Többi lent!

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel kettő és fél hónapja ismerkedtem meg személyesen és azonnal megkeresett engem mert mondta barátnőmnek hogy nagyon tetszek neki. Egy hónapig beszéltünk, közben kettőször találkoztunk kettesben... Szerintem jól elvoltunk de azon gondolkoztam hogy lehet elfogyott a közös téma (ami tudom rossz mert egy hónap után bőven kéne lennie témának)

Szóval egy hónap után abba maradt a beszélgetés (a második tali után) és azóta nem keres....

Az egyik haverja mondta hogy azért van ez szerinte mert neki még nem volt barátnőja és inkább haza megy és beül a gép elé... (Infó suliba jár)

Tegnap láttam egy fiut (másfél hónappal az utso tali/beszelgetes utan) és azt hittem ő az ... Annyira lesokkoltam hogy könybelábadt a szemem és izzadni kezdett a tenyerem... Már majdnem bőgtem mire rájöttem hogy nem ő az (azon agyaltam mi lesz, hogy köszönök vagy ő hogy reagál) azóta nem megy ki a fejemből és még mindíg szeretem.... Mit tegyek ?? Amúgy én 16/L és ő 16/F.

Előre is köszi a válaszokat :))



2016. ápr. 17. 09:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha inkább gépezik a barátnője helyett, inkább menekülj tőle.
2016. ápr. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Te kerested őt? Megbántottad? Volt vele komoly dolog? Hol kommunikáltatok, ha nem élőben? Messze lakik?
2016. ápr. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1-es valaszolo: ha lenne baratnoje akkor biztos kimozdulna, csak inkabb ebbe folytja unalmat vagy hogy is mondjam ...

2-es valaszolo: amikor elkezdett abbamaradni a beszelgetes akkor en irtam neki.. 3x egymas utan csak en irtam neki es alig irt .. A tali utani nap volt a szulinapom es akkor irt de utana mar nem ... Nem bantottam meg semmivel! Nem volt komoly dolog mert nagyon visszahuzodo... Nem mer kezdemenyezni ... Facebookon beszeltunk csak :( Es nem lakik messze max 20 perc tomegkozlekedessel. Igazibol hogy nem beszeltunk ereztem hogy megy ki a fejembol, de ahogy lattam a masik fiut akirol eszembe jutott azota ujra feltort bennem valami .

2016. ápr. 17. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!