Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az egyik nagyon jó barátom...

Az egyik nagyon jó barátom nem keres már két hete. Nagyon nagyon hiányzik, de félek, hogy zavarom. Keressem?

Figyelt kérdés
legutóbb is, két hete én kerestem és azelőtt is. Rengetegszer keresett ő. Egy olyan időszakban amikor nehéz volt neki, mindennap keresett. Tudom, most fesztivál van meg minden... Nyár... Ha nem keres már akkor nem vagyok fontos neki?

2014. júl. 5. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nagyon ismerős nekem. Velem is ez van. De én úgy vagyok vele,hogy 2x kerestem az utóbbi 3-4 napban és most megvárom míg ő keres engem,ha nem akkor így jártam és többet én sem fogom keresni. Tehát beletörődök és keresek valami elfoglaltságot. És a kérdésedre válaszolva próbáld meg még egyszer keresni és utána szerintem várd meg míg ő keres téged. És azt nem állítanám,hogy nem vagy fontos neki,de lehet,hogy talált új barátokat vagy valami. Próbálj meg vele találkozót szervezni és ha belemegy menjetek el valahova és élőben jobban megtudod állapítani,hogy mi a szitu.
2014. júl. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Horus magnus est ***** válasza:
Keresd
2014. júl. 6. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kiscsaj 92 válasza:
Keresd...Akkor, majd meglátod, hogy viszonyul hozzád..ha úgy ahogy szokott akkor nincs probléma, de ha furcsa a viselkedése vagy kifogásokat keres valami gond van..Esetleg nem bántottad meg valamivel ?
2014. júl. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ha nem is keresitek egymást és félsz hogy zavarod őt akkor hogy nevezheted "nagyon jó" barátodnak?
2014. júl. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha csak olyakor keres amikor csak problémája van,akkor az kissé gyanus.Azért keresd,azután várd meg, hogy ö keres e vagy sem.Ha nem keres akkor ennyi volt ebben, eddig tartott a közös utazás.
2014. júl. 11. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
az volt... de nyár van... fesztiválozik meg bulizik. már nem nevezném így :(
2014. júl. 11. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!