Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti mit néztek meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit néztek meg először egy fiún?

Figyelt kérdés
És ha tetszik nektek hogy adjátok tudtára? 16F
2016. ápr. 19. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Elsokent a szemet. A szeme kisugarzasabol szemely szerint en nagyon sokat le tudok vonni.

Aztan az arcvonalait. Meg ugy az osszhatast.

Tudtara csak személyesen adnam, akkor amikor mar kozelebb kerultunk egymashoz. De mindenkepp ugy gondolom, hogy a fiu kezdemenyezzen es csak utana mondanam el.

2016. ápr. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az arcat. A testalkatat. Ha tetszik, akkor sokszor ranezek, probalok vele szemezni, vagy nevetek a poenjain. De, ha szembejon velem egy fiu az utcan, aki tetszik akkor altalaban sokaig nezek a szemeibe.:) Remelem tudtam segiteni.
2016. ápr. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi:) Én is általában szemezni szoktam azzal aki tetszik nekem csak azt miből lehet tudni hogy tetszek neki? Mertlehet hogy azért néz mert nem tetszek neki:/
2016. ápr. 19. 17:42
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nez es kozben finntorog, akkor tuti nem jossz be neki.

De ha csak mosolyog, találkozik a tekintetetek akkor mar lehet, hogy tetszel neki.

2016. ápr. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is először a szemeit nézem, majd az arcát. Ha szimpatikus/tetszik, akkor megpróbálok szemezni vele
2016. ápr. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 beokay ***** válasza:

Írhatsz privibe :))

Nekem is van egy osztálytársam (fiú) aki tetszik és akit mindig nézek, bár megpróbálom minél jobban eltitkolni, hogy véletlenül se történjen semmi :D 15L

2016. ápr. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Először a fogait. Tudom,fura de fontos a tiszta,rendezett fogsor.Utána a haját,szemét,arcát
2016. júl. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!