Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már olyan, hogy először nem tetszett egy fiú (nem undorodtatok tőle, de nem is tetszett nektek), és nem tudtátok volna elképzelni, hogy jártok vele, de mikor megismertétek, megváltozott a véleményetek?

Figyelt kérdés

2016. márc. 29. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
igen
2016. márc. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Nekem olyan volt, hogy sose gondoltam rá úgy, kicsit mélyen a szemébe néztem.. és.. tetszik. O.o (Nem kifejezetten helyes, de pár dolog megfogott)

Bármi lehet.

2016. márc. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt, hogy az elején csak egy icipicit tetszett, majd el is felejtettem volna, de a barátnőm egyfolytában faggatott, hogy ki tetszik, ilyenkor mindig rá gondoltam, aztán nagyon megtetszett, de sajnos nem ismerem, és egyelőre nincs is rá sok lehetőség.
2016. márc. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen volt a külseje nem fogott meg sokkal inkább a belsője utána annyira beleszerettem,hogy a külsejét is megkedveltem csak más sajnos elveszítettem.):
2016. márc. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
igen, pontosan így történt a mostani kapcsolatommal is, eleinte egyáltalán nem tetszett, de aztán megismertem és égül fülig szerelmes lettem belé, azóta pár nap híjján másfél éve együtt vagyunk és nagyon boldogok vagyunk :) 17 L
2016. márc. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Most is ez van velem. Nem lehetetlen
2016. márc. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze volt, meg forditva is:)
2016. márc. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Kifejezetten gyakran előfordul:D

És amikor még te is tudod, hogy a srác nem néz ki jól, de mégis, ahhw:3 :DD

2016. ápr. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, csak sajnos túl későn és addigra már én nem kellettem neki:DD
2016. ápr. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!