Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiú máshogy viselkedik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiú máshogy viselkedik velem mint a többi lánnyal de ez mit jelent?!?

Figyelt kérdés

Nem sokat beszélünk hetente 1-2szer és akkor is max 10 percet de akkor amikor velem beszél mindig mélyit egy kicsit a hangján és a földet nézi

Ha a szemembe néz akkor is egyből lesüti a szemét

De ha nem beszélünk akkor meg sokszor néz engem és sokszor is találkozik a szemünk

Nekem őrülten tetszik de fogalmam sincs hogy neki én tetszem e

Segítsetek



2016. ápr. 19. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem is tudom. Milyen idosek vagytok?

Lehetseges, hogy felenk veled szemben, de az is lehet, hogy mas lanyokkal is.

Mi lattatlanban ezt nem tudjuk megmondani, de lehet hogy tobbet szeretne, mint baratsag.

2016. ápr. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 donmogyoróscsirke ***** válasza:
100%
Mélyít a hangján és a földet nézi? Szerintem ő batman.
2016. ápr. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Like23 ***** válasza:
Sztem beléd esett... Ha nem kezdeményez kezdeményezz te! Pl nézd őt akkor is amikor rád néz és tartsd a szemkontaktust. Valószínű hogy elrántja a fejét de te nézd tovább mert visszafog nézni! Amikor visszanéz akkor mosolyodj el és te kapd el a fejed de úgy mintha csak a barátnőddel folytatnál egy beszélgetést. Egyébként egy suliba jártok?
2016. ápr. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Beléd van zúgva! Mosolyogj és hívd el egy fagyira
2016. ápr. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat igen egy osztályba járunk ő 16 én 15


És igen ő Batman :D

2016. ápr. 21. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!