Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a gond? (Elore...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond? (Elore bocsanat az ekezetekert)

Figyelt kérdés
Szoval..az van, hogy van egy vegzos srac, en meg kilencedikes vagyok, es mar egy ideje beszelgetunk, kb februar ota. Egyszer azt mondta ne beszeljunk tobbet, jo nem irtam neki tobbet, aztan ramirt hogy mekkora huIye volt, hogy ezt mondta. Aztan megbantottam (pedig nem akartam) es par napig nem is igazan beszeltunk, de suliban folyton egymast nezzuk, es keressuk egymast. Aztan hirtelen megjelent a tesi oramon, es egesz vegig figyelt. Azutan kezdtunk el megint rendesen beszelgetni, es mar parszor mondta hogy tetszem neki, de nem volt meg baratnoje ezert fel. De van olyan nap amikor nem beszelnenk ha nem irnek ra... pedig eddig szinte mindig o irt ram. Es nem egy idiota f:))zfejrol beszelunk, mert illedelmes es iszonyu kedves. Azt is tudja, hogy nekem is tetszik. Mondjuk eleg feltekeny szokott lenni, de ez engem nem zavar, kicsit en is az vagyok:DD
2016. ápr. 20. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Most akkor mi a kérdés?:D
2016. ápr. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 eznemlényeges ***** válasza:
Próbál a kapcsolatotokban továbblépni valahogy, ha tetszetek egymásnak, akkor miért nem csókolod meg? szerintem semmit sem vesztenél
2016. ápr. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hogy miert van az, hogy mostanaban en irok ra es nem o ram?:) gondja lehet velem vagymi?:0
2016. ápr. 20. 21:51
 4/4 A kérdező kommentje:
Azert mert elegge szegyenlos vagyok, talalkozni is csak suliban szoktunk, azonkivul sehol mashol, de mar tervezzuk. Amugysem lenne eleg merszem,ahhoz hogy csak ugy spontan megcsokoljam. Nem tudom mit reagalna ra.
2016. ápr. 20. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!